POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2021
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Timex. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Ean | 194366184686 |
| Średnica | 41 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Światełko | Podświetlenie - Timex INDIGLO |
| Ean | 194366184686 |
| Marka | Timex |
| Kategoria | Expedition |
| Nazwa | Expedition Sierra |
| Rok | 2021 Wiosna/Lato |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Ciemnoniebieski |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Zielony |
| Kod koperty | TW2V23000 |
| Średnica | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Pokrywa ciśnieniowa |
| Sortuj szkiełka | Mineralny |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | M905 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||
|
|||||||||||||||
| Materiał Paska | Z materiału |
| Typ paska | pasek-NATO |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 20 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 20 mm |
| Kolor paska | Ciemnoniebieski |
| Kolorowe szwy | Ciemnoniebieski |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 160 mm - 210 mm |
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
| Podświetlenie | Timex INDIGLO |
Tak, jak najbardziej. Noszę zegarek od 8 dni i nawet przewyższa moje oczekiwania.
Ja, absolut. Ich trage die Uhr jetzt seit 8 Tagen und sie übertrifft meine Erwartungen sogar.
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.