Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
TW Steel Red Bull Ampol

Tw Steel zegarki

Zegarki TW-Steel to nie tylko zegarki, to pewnego rodzaju deklaracje. Ta holenderska marka różni się od innych od samego założenia w 2005 roku. Wielkość w rozmiarze, wizji i stylu. I zawsze w ruchu. Zawsze szukając nowych dróg. To dlatego TW Steel często współpracuje ze słynnymi rajdowcami, sportowcami i artystami, i regularnie wypuszcza na rynek specjalne edycje zegarków TW Steel.

Popularne wyszukiwane hasła: Canteen, Damskie, Meskie, Volante en ace.

77 zegarki

TW Steel i historia jej sukcesu

The Watch in Steel, czyli TW Steel, to dumna nazwa holenderskiej marki zegarków. Historia firmy TW Steel zaczyna się, fascynacją młodego Jordiego Cobelensa pracą jego ojca Tona jako projektanta zegarków dla wiodących linii lotniczych i dystrybutora sprzedaży dla Swatch Group. Jako ojcowsko-synowski dream team zaczęli tworzyć własne zegarki. Jordy sprzedał zegarki swoim przyjaciołom, a Ton ojcom tych przyjaciół. W 2005 roku powstała prawdziwa koncepcja TW Steel: ponadwymiarowe zegarki, które wyglądają, jakby kosztowały fortunę. Odniosło to wielkim sukces. Gwiazdy takie jak Jay Z, Kim Kardashian, Kelly Rowland i legendy sportów motorowych, takie jak Tom i Tim Coronel, są regularnie widziane z zegarkami TW Steel na nadgarstku. Marka sponsorowała i współpracowała z zespołem Yamaha Factory Racing Team.
 
Kolekcja zegarków TW Steel watch collection
TW Steel oferuje inteligentne połączenie wzornictwa, innowacji i jakości. Zegarki mają duży, przyciągający uwagę design, dzięki któremu świadczą o Tobie. Kiedy emanujesz siłą i ambicją, Twój zegarek TW Steel podkreśli to.
 
Archetypowy zegarek TW Steel to Canteen. Jego konstrukcja jest oparta na butelce Field Canteen. Solidna, okrągła stalowa koperta, ochrona koronki oraz wytrzymały skórzany pasek z metalowymi ćwiekami i grubymi przeszyciami sprawiają, że jest to trwały, dobrze czytelny zegarek do użytku w domu i na zewnątrz.
 
Wraz z rozwojem kolekcji TW Steel, marka urozmaiciła swoją ofertę i obecnie produkuje kilka różnych linii zegarków, takich jak VolanteMaverick i Adesso. Wszystkie modele rozpoznawalne na pierwszy rzut oka dzięki dwóm metalowym ćwiekom na pasku (skórzanym lub tekstylnym). Choć marka jest skierowana przede wszystkim do mężczyzn, oferuje również bardzo atrakcyjne modele damskie, w szczególności projekty Kelly Rowland.
 
Kolekcja TW Steel Specials to miks ze specjalnych - często limitowanych - edycji zegarków TW Steel, opracowanych we współpracy z ambasadorami marki ze świata sportu (motorowego), filmu i muzyki.