Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

HUGO & BOSS watches

Jakość i dbałość o szczegóły to główne cechy wszystkich zegarków Hugo Boss, niezależnie od tego, czy wybierzesz funkcjonalne wyczucie mody HUGO, czy też uderzającą subtelność BOSS. Zegarki z linii BOSS są w stylu biznesowym, mają subtelny design i kolor, a zatem są bardziej odpowiednie do noszenia na formalne okazje. Zegarki HUGO są zarówno funkcjonalne, jak i modne. Ta linia różni się od linii BOSS praktycznym i swobodnym designem. Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka biznesowego, codziennego, przyciągającego wzrok lub subtelnego - obie kolekcje zapewniają odpowiedni zegarek HUGO lub zegarek BOSS na każdą okazję i życzenie.

Popularne wyszukiwane hasła: Pomaranczowe, Meskie, Boss en Hugo.

111 zegarki

Our Hugo Boss watch collection

Luksusowe materiały, detale i jakość

Cechą charakterystyczną zegarków HUGO, BOSS i Boss Orange jest zastosowanie luksusowych materiałów. Kupując zegarek tej marki, możesz założyć, że będzie wytrzyma on długi czas. Możesz wybrać zegarek z metalowym paskiem i kopertą ze stali nierdzewnej - solidny i ponadczasowy. Jeśli wolisz klasyczny zegarek, bardziej odpowiedni może być brązowy lub czarny pasek ze skóry. Kiedy jesteś sportowcem, spójrz na kolekcję HUGO na zegarek z białym lub czarnym silikonowym paskiem.

Kup zegarek HUGO, BOSS of Boss Orange na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz wyłącznie 100% oryginalne markowe paski. Nie tylko najnowsze modele, ale też starsze. Tak szeroki wybór zapewnia, że jest ogromna szansa, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka.