Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Gwarancja

Bezpłatna przedłużona o rok gwarancja

 Od 1 października 2016 r. HWG oferuje bezpłatną, przedłużoną o dodatkowy rok gwarancję na zegarki. Jest to specjalna i wyjątkowa bezpłatna usługa, która przedłuża gwarancję producenta na okres jednego roku.
 
Data rozpoczęcia gwarancji producenta (fabryki) to data na karcie gwarancyjnej lub data na fakturze.
 
Warunki gwarancji (fabryczne) i czas trwania gwarancji można znaleźć w karcie gwarancyjnej / ulotce dołączanej do zegarka. Ponadto obowiązują następujące warunki:
 
-  Przedłużona gwarancja dotyczy zegarków zakupionych w HWG od 1 października 2016 roku i obowiązuje od następnego dnia po zakończeniu gwarancji producenta.

- Gwarancja producenta jest ważna na całym świecie, u wszystkich oficjalnych dilerów. Przedłużona gwarancja jest ważna wyłącznie w Mastersintime.pl.
- Zegarki marek, których HWG jest oficjalnym dilerem, ale zakupione gdzie indziej, mogą być wysłane do HWG do naprawy gwarancyjnej w okresie obowiązywania gwarancji producenta. W takich przypadkach dodatkowa gwarancja HWG po zakończeniu okresu gwarancyjnego producenta nie obowiązuje.
-  Dodatkowa gwarancja nie obowiązuje w przypadku pasków do zegarków i innych akcesoriów.
- Użycie oryginalnych części wymiennych w celu dokonania naprawy w czasie dodatkowej gwarancji HWG jest uzależnione od ich dostępności u producenta.U
- W przypadku zamknięcia działalności producenta, na przykład w przypadku bankructwa, HWG może użyć części innego pochodzenia do naprawy zegarka.

Line

Najczęściej zadawane pytania

Mój zegarek nie działa a jest ciągle na gwarancji. Czy jest zepsuty i mam go odesłać do naprawy?

W większości przypadków, gdy zegarek kwarcowy przestaje działać, przyczyną jest wyczerpana bateria. Prosimy o wymianę baterii przez dobrego, zaufanego jubilera lub oficjalnego dilera tej marki. Jeśli zegarek nadal nie działa po wymianie baterii, zegarek musi zostać oddany do naprawy do oficjalnego dilera marki, aby utrzymać gwarancję.

Mój mechaniczny zegarek spóźnia się/spieszy się.

Zegarki mechaniczne mogą wykazywać pewne odchylenie w czasie. Limit tego odchylenia wynosi +6 minut i -4 minuty na 24 godziny. Ponieważ różni się on w zależności od marki, możesz sprawdzić w instrukcji ile wynosi on w przypadku Twojego zegarka. Czy Twój zegarek wyraźnie śpieszy się lub późni bardziej? W takim przypadku należy skontaktować się z autoryzowanym dilerem marki z ważną gwarancją.

Jak mogę ubiegać się o gwarancję na zepsuty zegarek??

Jeśli chcesz skorzystać z naprawy gwarancyjnej Twojego zegarka, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Prosimy o załączenie ważnej, podstemplowanej karty gwarancyjnej i/lub faktury zakupu z opisem uszkodzeń. Naprawę gwarancyjną można uzyskać u większości autoryzowanych jubilerów i w punktach sprzedaży. Niektóre marki będą wymagać skierowania się do pierwotnego punktu sprzedaży z roszczeniem gwarancyjnym. Przeczytaj kartę gwarancyjną, aby uzyskać dalsze informacje.
Jeśli chcesz ubiegać się o przedłużoną gwarancję HWG, akceptujemy podpisaną kartę gwarancyjną lub fakturę HWG jako dowód gwarancji.

Pasek mojego zegarka jest zepsuty/urwany, co mam zrobić?

Niestety paski nie są objęte gwarancją producenta. Jednakże uważamy, że jako nasz klient masz prawo do prawidłowo działającego produktu. Jeśli uważasz, że otrzymany produkt jest wadliwy z powodu błędu produkcyjnego, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta i wyślij nam wyraźne zdjęcia problemu. Korzystając z czytelnych zdjęć, możemy stwierdzić problem i znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Szkiełko mojego zegarka potłukło się/pękło, co mam zrobić?

Niestety szkiełko zegarka nie jest objęte gwarancją fabryczną. Uszkodzenie go poprzez uderzenie, upadek itp. nigdy nie jest objęte gwarancją. Jeśli uważasz, że uszkodzenie wynika z błędu produkcyjnego, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby omówić dostępne opcje.

Czy mam odesłać oryginalne pudełko kiedy wysyłam zegarek do naprawy?

Nie, podczas wysyłki zegarka do naprawy lub roszczenia gwarancyjnego, chcemy tylko otrzymać zegarek i ważną kartę gwarancyjną i/lub fakturę zakupu.
lijn

Zakres gwarancji

Sprawdź książeczkę gwarancyjną, aby dowiedzieć się co obejmuje gwarancja. Przechowuj ją w bezpiecznym miejscu, aby łatwo ją znaleźć, na wypadek, gdyby była potrzebna. Ogólnie rzecz biorąc, gwarancja fabryczna obejmuje wady materiałów i mechanizmu. Gwarancja fabryczna nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych codziennym użytkowaniem lub zużyciem bransoletki i szkiełka. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zalaniem wodą, gdy zegarek nie jest używany zgodnie z wytycznymi producenta. Wszystkie zegarki są wysyłane w stanie gotowości do pracy. Gwarancja nie obejmuje żywotności baterii i/lub wymiany baterii. Gwarancja jest zwykle nieważna, jeśli nieautoryzowane naprawy zostały wykonane przez kogokolwiek innego niż autoryzowany dystrybutor marki.
W przypadku wszystkich marek, których jesteśmy licencjonowanym sprzedawcą, otrzymasz ogólnoświatową gwarancję. Jest to ta sama gwarancja, którą otrzymasz od oficjalnego dealera tej marki. Zapewniamy również pomoc, jeśli chcesz zgłosić roszczenie gwarancyjne. We wszystkich przypadkach zegarek będzie sprawdzany i naprawiany przez licencjonowanego zegarmistrza lub przez samego producenta.
W przypadku watch winderów (do nakręcania zegarków) i pudełek zegarków obowiązuje ta sama gwarancja z maksymalnym okresem gwarancji 2 lata.

A co z gwarancją na zegarki Drugiej Szansy (Second Chance)?

Zegarki Drugiej Szansy (Second Chance) nie są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że nie możesz zgłosić roszczenia gwarancyjnego u innego sprzedawcy.
Posiadamy własne centrum serwisowe, w którym przez rok jesteś objęty przez nas ubezpieczeniem na wszelkie wady materiałów i zegarka.
Niniejsza gwarancja Holland Watch Group nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych normalnym codziennym użytkowaniem, zniszczeniem lub zużyciem paska, nasadek lub szkiełka.

Jak ubiegać się o naprawę gwarancyjną

Jako sprzedawca jesteśmy odpowiedzialni za legalną gwarancję naszych produktów. Oznacza to, że jako pierwsi jesteśmy odpowiedzialni za naprawy gwarancyjne, nawet jeśli producent oferuje ogólnoświatową gwarancję.

Naprawy gwarancyjne

W przypadku konieczności naprawy w ramach gwarancji, prosimy o skontaktuj się z nami w celu zgłoszenia problemu. Jeśli problem z zegarkiem jest objęty gwarancją, wyślemy zegarek do fabryki. Jeśli wymagana obsługa serwisowa nie jest objęta gwarancją, powiadomimy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe. W większości przypadków czas naprawy wynosi około 4-7 tygodni w zależności od dostępności części zamiennych. W rzadkich przypadkach kiedy uważamy, że reklamacja nie jest objęta gwarancją, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy zegarek i ustalimy, czy Twoje zgłoszenie jest objęte gwarancją, a jeśli tak, to zegarek zostanie wysłany do producenta. W przypadku, gdy uważamy, że gwarancja nie obejmuje takiego uszkodzenia, jak najszybciej Cię. Zwykle czas naprawy to około 4-7 tygodni, w zależności od dostępności części.