Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki Maurice Lacroix

Producent zegarków Maurice Lacroix tworzy nadzwyczajne czasomierze od 1975. Firma jest jedną z niewielu niezależnych producentów szwajcarskich zegarków i unikalnych mechanizmów w swoich własnych zakładach produkcyjnych w Montfaucon w regionie Jura w Szwajcarii. Wykończenia mechanizmów są ręcznie robione, gdyż tylko takie rzemiosło gwarantuje pożądaną jakość. Innowacyjne wykończenie powierzchni wiedzie te piękne zegarki ku unikalnemu, niewątpliwemu wyglądowi Maurice Lacroix.

Popularne wyszukiwane hasła: Eliros, Fiaba, Masterpiece, Meskie, Damskie en Festina.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Szwajcarska Company Maurice Lacroix

Maurice Lacroix to luksusowa marka szwajcarskich zegarków z siedzibą w kantonie Jura. Do produkcji mechanicznych zegarków Maurice Lacroix wykorzystuje własne mechanizmy (producent) lub współczesne kalibry, wszystkie wyprodukowane w Szwajcarii. Historyczne, klasyczne szwajcarskie mechanizmy są czasem używane w specjalnych wydaniach limitowanych. Każdy z tych mechanizmów jest starannie zoptymalizowany, aby spełniał standardy długiej tradycji szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Pięknie zastosowane, ręcznie wykonane wykończenie dodaje charakteru zegarkom. Z dbałości o szczegóły i w dążeniu do perfekcji rodzą się niezwykłe zegarki Maurice Lacroix.

Historia luksusowych zegarków Maurice Lacroix watches

Maurice Lacroix był początkowo częścią Desco von Schulthess z Zurychu (Desco, założony w 1889 roku). Desco, handel luksusowymi jedwabnymi szalikami i krawatami. Później firma stała się przedstawicielem marek luksusowych zegarków, w tym Audemars Piguet, Heuer, Eterna i Jaeger-LeCoultre od 1949 r. W 1961 r. Desco nabyło zakład montażowy w Saignelégier, w szwajcarskim kantonie Jura, gdzie rozpoczęłą produkcję zegarków marek własnych dla stron trzecich. Pierwszy model zegarka pod nazwą Maurice Lacroix wszedł na rynek w 1975 roku.

Produkcja zegarków In-house

W 1980 r. Maurice Lacroix zaprzestał produkcji dla stron trzecich i skoncentrował się na produkcji zegarków własnej marki. Nabywając firmę Queloz S.A. z siedzibą w Saignelégier, firma zyskała możliwość samodzielnego wytwarzania kopert zegarków, co uczyniło markę Maurice Lacroix wyjątkową w porównaniu z innymi firmami oferującymi luksusowe zegarki.

Dodatkowe funkcje (komplikacje)

Maurice Lacroix od 19 lat specjalizuje się w opracowywaniu dodatkowych funkcji (komplikacji) dla zegarków mechanicznych, takich jak wyświetlacze wsteczne, innowacyjne chronografy i wskaźniki fazy księżyca.

Przemiana do manufacture d'horlogerie

W 2001 r. Maurice Lacroix SA uniezależniła się od byłej spółki dominującej. W 2003 roku firma zrobiła kolejny krok w kierunku zostania niezależnym producentem zegarków, wprowadzając Double Rétrograde. Bardzo rzadkie 24-godzinne oznaczenie wsteczne dla drugiej strefy czasowej jest wykonywane całkowicie na miejscu.

Ekskluzywna manufaktura zegarków od 2006

Wraz z wprowadzeniem chronografu ML106 w 2006 r., użytego w Masterpiece Le Chronographe, oraz wewnętrzną produkcją złożonych elementów mechanizmu Maurice Lacroix może teraz ubiegać się o prestiżowy status Manufacture d'horlogerie (producenta zegarmistrzowskiego, który projektuje i produkuje wszystkie lub większość części ruchomych we własnych zakładach produkcyjnych, w przeciwieństwie do montażu zegarków przy użyciu części zakupionych od innych firm).
Maurice Lacroix w 2008 roku oficjalnie zaprezentował zupełnie nową Grande Complication. Ten chronograf kaliber ML 128 z funkcją pamięci został użyty po raz pierwszy w Mémoire 1. wydanym pod koniec 2008 roku.
Do 2015 roku Maurice Lacroix wyprodukował 14 kalibrów produkcyjnych, dodając co najmniej jeden mechanizm produkcyjny każdego roku. Do tej pory marka zdobyła również dwanaście nagród Red Dot Design Awards!

Ambasadorowie marki Maurice Lacroix Brand i współprace sportowe

Maurice Lacroix od lat współpracuje z wieloma niezależnymi, dobrze prosperującymi celebrytami, takimi jak przedsiębiorca internetowy Jimmy Wales, muzyk Bob Geldof, aktor Ray Stevenson, nurek Orlando Duque, aktor Jang Dong-gun i golfista Justin Rose.
Jako marka Maurice Lacroix stawia na pewność siebie, wyrażanie siebie, cele i bezkompromisowe wartości osobiste. Dzięki gamie Pontos S stylowy, innowacyjny i sportowy duch Maurice'a Lacroix idealnie pasował do światowej klasy sportowców. James Magnussen, pseudonim Missile, jest najnowszym ambasadorem marki Maurice Lacroix. Magnussen nie tylko pomógł Australii zdobyć wiele tytułów, ale jego początkowy podział na 47,49 sekundy czyni go najszybszym człowiekiem w historii bez pomocy kombinezonu.
Maurice Lacroix jest także oficjalnym partnerem zegarków Red Bull Cliff Diving World Series i FC Barcelona. Współpraca z tym ostatnim zaowocowała szeregiem unikalnych projektów zegarków dla każdego z graczy zespołu.
 

Nasza kolekcja Maurice Lacroix

Zegarki Maurice Lacroix są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami. Wszystkie zegarki są produkowane w Szwajcarii i zawierają mechanizmy Manufacture lub szwajcarskie ETA, mechanizmy Sellita (automatyczne) i Ronda (kwarcowe). Wszystkie zegarki mają szafirowe szkiełka pokryte powłoką przeciwodblaskową. Zastosowane diamenty mają klasę co najmniej VVS1.

Zegarki Maurice Lacroix Masterpiece

Linia Masterpiece jest najbardziej ekskluzywną linią premium zegarków Maurice Lacroix.

Zegarki Maurice Lacroix Eliros

Linia zegarków Eliros to podstawowa linia zegarków Maurice Lacroix.

Maurice Lacroix Les Classiques

Les Classiques to klasyczna linia Maurice Lacroix.


Zegarki Maurice Lacroix Fiaba

The Fabia to kolekcja damskich zegarków Maurice Lacroix.
 

Zegarki Maurice Lacroix Pontos

Pontos to linia sportowych zegarków Maurice Lacroix.
 

Łatwe i bezpieczne zamawianie zegarków Maurice Lacroix 

Holland Watch Group jest dumna z tego, że jest oficjalnym sprzedawcą Maurice Lacroix i otaczamy Twoje zamówienie z najwyższą starannością i uwagą.