Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Roamer zegarki

Roamer zegarki

Zegarki Roamer zostały stworzone w 1888 przez Fritza Meyera. Pod nazwą Meyer & Stüdeli firma produkowała kilka zegarów i mechanizmów. Do 1952 nie używała nazwy Roamer, którą zaadoptowała od najpopularniejszej marki w swoim portfolio. Zegarki Roamer były znane ze swojej precyzji i jakości. Marka promieniuje luksusem bez bycia ostentacyjną. Reprezentowanie tradycji w kontekście współczesnej innowacji jest jednym z kluczowych wartości tej szwajcarskiej marki.

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie, Damskie en Outlet.

192 zegarki

Zegarki Roamer: wygląd vintage, nowoczesne mechanizmy i technologia

Zegarki Roamer często mają klasyczny, niemal vintage styl. Pozory jednak mylą, gdyż pod tarczą kryje się nowoczesny szwajcarski mechanizm Sellita lub Soprod. Zegarki automatyczne i kwarcowe mają swoje własne wyróżniające cechy. Na przykład w stylowych zegarkach „Searock” z tarczą z widocznym mechanizmem automatyczny mechanizm Sellita z 26 rubinami można podziwiać zarówno z przodu, jak i z tyłu zegarka. Natomiast w przypadku zegarka nurkowego ze znanej linii Roamer „Rockshell” dokładność szwajcarskiego mechanizmu kwarcowego jest ważniejsza niż jego wygląd.

Damskie i męskie zegarki Roamer

Oprócz klasycznych linii zegarków, takich jak ultracienkie zegarki męskie Roamer „Valais” lub zegarki szkieletowe „Competence”, w ofercie marki znajdziesz oczywiście również modne modele damskie i męskie. Na przykład linia „C-Line” to seria zegarków dla kobiet i mężczyzn z ceramiczną bransoletą, a eleganckie modele damskie „Lady Mermaid” mają zaskakują strukturalną tarczę lub wzory wysadzane kryształkami lub prawdziwymi diamentami . W kolekcji zegarków Roamer znajdziesz zegarek dla każdego, kto ceni solidną szwajcarską jakość w połączeniu z tradycyjnym i nowoczesnym designem, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.