Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio Dzieci zegarki

Szukasz wodoodpornego zegarka dla dzieci, który wytrzyma uderzenia? W takim razie pokochasz naszą kolekcję zegarków Casio Kids. Zegarki dziecięce Casio mają wysoką jakość, do której jesteś już w Casio przyzwyczajony, i są zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Ponieważ część zegarków ma wypukłe szkiełko, zwiększa to stabilność i odporność na nacisk. Ponadto wszystkie zegarki są wodoodporne do 5 ATM, a więc między innymi są odporne na ulewny deszcz. Krótko mówiąc, dzięki zegarkowi Casio Kids masz zegarek dla dzieci, który doskonale przetrwa dobrą grę w piłkę nożną lub popołudnie na placu zabaw.

17 zegarki

Kup zegarek Casio Kids

Nasza kolekcja zegarków Casio Kids składa się z modeli zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, spośród których można wyróżnić zegarki analogowe i cyfrowe. Zegarek analogowy może być idealny dla tych dzieci, które dopiero zaczynają się uczyć, jak odczytywać czas. Wyraźne cyfry i tarcza sprawiają, że jest to nie tylko łatwe, ale także przyjemne. Dostępne są nie tylko w ponadczasowym kolorze, takim jak czerń, ale także w kolorze różowym lub białym. Jeśli on lub ona są nieco starsi, opcją może być również fajny cyfrowy zegarek Casio Kids. Ten typ zegarka ma dodatkowe funkcje, w tym stoper i minutnik, dzięki czemu jest wyjątkowo fajny. Na który się zdecydujesz?

Kup zegarek Casio Kids online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.