Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Białe zegarki

Białe zegarki

Na tej stronie znajdziesz stylowe białe zegarki na każdą okazję: od klasycznych zegarków designerskich po sportowe zegarki z gumowym paskiem. Biały zegarek można łączyć ze wszystkimi kolorami, jest to neutralny i świeży kolor.

90 zegarki

Kolor biały

W rzeczywistości kolor biały wcale nie jest kolorem. Jest to mieszanka wszystkich kolorów ze spektrum światła, ale oko doświadcza tego jako oddzielnego koloru. Jest to kolor neutralny i czysty i dlatego bardzo nadaje się do stosowania w akcesoriach. Biały pasuje do wszystkich innych kolorów.
Biały jest kolorem czystości i pokoju w wielu kulturach. To dlatego często panny młode wychodzą za mąż w bieli, a biała flaga jest oznaką poddania się.
Kolor biały również kojarzy się z chłodem. W końcu śnieg i lód są również białe. Lodówki i zamrażarki są często w kolorze białym.

Białe zegarki i paski

Znajdziesz białe zegarki i paski we wszystkich kolekcja znanych marek, takich jak Michael Kors, G-Shock i Swatch. Wolisz jednak inny (neutralny) kolor? Rzuć okiem na czarne zegarki i szare zegarki.

Kup szary zegarek online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.