Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Białe zegarki

Białe zegarki

Na tej stronie znajdziesz stylowe białe zegarki na każdą okazję: od klasycznych zegarków designerskich po sportowe zegarki z gumowym paskiem. Biały zegarek można łączyć ze wszystkimi kolorami, jest to neutralny i świeży kolor.

134 zegarki

Kolor biały

W rzeczywistości kolor biały wcale nie jest kolorem. Jest to mieszanka wszystkich kolorów ze spektrum światła, ale oko doświadcza tego jako oddzielnego koloru. Jest to kolor neutralny i czysty i dlatego bardzo nadaje się do stosowania w akcesoriach. Biały pasuje do wszystkich innych kolorów.
Biały jest kolorem czystości i pokoju w wielu kulturach. To dlatego często panny młode wychodzą za mąż w bieli, a biała flaga jest oznaką poddania się.
Kolor biały również kojarzy się z chłodem. W końcu śnieg i lód są również białe. Lodówki i zamrażarki są często w kolorze białym.

Białe zegarki i paski

Znajdziesz białe zegarki i paski we wszystkich kolekcja znanych marek, takich jak Michael Kors, G-Shock i Swatch. Wolisz jednak inny (neutralny) kolor? Rzuć okiem na czarne zegarki i szare zegarki.

Kup szary zegarek online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.