Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Casio

Oryginalne wymienne paski zegarków Casio

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Casio

Casio ma szeroką ofertę pasków, od metalowych po skórzane, odpowiednie na każdą chwilę, dla każdego typu osoby i stylu. Marka ta spełnia zatem życzenia wszystkich grup docelowych, przy czym celem jest tworzenie oryginalnych i użytecznych produktów. Ten cel to wspólny element dla całej oferty marki.
Oprócz różnych kolorów i materiałów, oferujemy również paski Casio, które są odpowiednie dla określonych modeli zegarków, na przykład Casio Edifice i Casio G-Shock. Pamiętaj, że paski z prostym mocowaniem są bardzo rzadkie w tej kolekcji, więc nie każdy pasek pasuje do każdego zegarka. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby znaleźć odpowiedni pasek.
 

1531 paski do zegarków

Wybierz odpowiedni pasek do zegarka Casio

Aby upewnić się, że nowy pasek pasuje do Twojego aktualnego zegarka Casio, sprawdź numer modelu na tylnej części koperty zegarka i wyszukaj numer modelu za pomocą pola wyszukiwania powyżej. Pokażą się wszystkie paski pasujące do wyszukiwanego modelu. Gwarantujemy, że jeśli wybierzesz pasek z podanych będzie on pasował idealnie do Twojego zegarka..

Sama zmiana paska zegarka jest bardzo prosta. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć nowy zegarek na ręce.

Kup pasek do zegarka Casio online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne paski do zegarków marki. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Taki szeroki wybór zapewni, że znajdziesz idealny pasek do swojego zegarka.