Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Limitowane i specjalne edycje

Szukasz wyjątkowego zegarka, wyjątkowego modelu z historią, którego nie zobaczysz u wielu osób? W takim razie przejrzyj naszą kolekcję edycji limitowanych. Znajdziesz tutaj zegarki z limitowanych edycji i edycje specjalne takich marek jak G-ShockSeiko i TW Steel, w których wyprodukowano tylko ograniczoną liczbę sztuk. Z jakim zegarkiem wkrótce ukradniesz show?

178 produktuów

Co to jest zegarek z edycji limitowanej?

Zegarek z edycji limitowanej to model, który został wyprodukowany tylko raz, w edycji limitowanej. Ponieważ powstaje tylko kilka egzemplarzy limitowanej edycji, zegarki te są popularnym obiektem kolekcjonerskim. Zwykle zegarki z limitowanej edycji jsą numerowany na tyle koperty, na przykład 1/1000.

Edycja specjalna to zazwyczaj wariant istniejącego modelu w innym kolorze, z innego materiału, ze specjalnym mechanizmem lub jako efekt współpracy ze znanym artystą lub sportowcem. Zegarek z edycji specjalnej jest również produkowany tylko przez krótki okres czasu, ale nie ma ograniczenia co do liczby egzemplarzy.

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno zegarki z edycji limitowanej, jak i edycji specjalnej są dostarczane w specjalnym pudełku, czasem z dodatkiem, takim jak zapasowy pasek lub bransoletka.

Kup zegarek z limitowanej edycji online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.