Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Limitowane i specjalne edycje

Szukasz wyjątkowego zegarka, wyjątkowego modelu z historią, którego nie zobaczysz u wielu osób? W takim razie przejrzyj naszą kolekcję edycji limitowanych. Znajdziesz tutaj zegarki z limitowanych edycji i edycje specjalne takich marek jak G-ShockSeiko i TW Steel, w których wyprodukowano tylko ograniczoną liczbę sztuk. Z jakim zegarkiem wkrótce ukradniesz show?

203 produktuów

Co to jest zegarek z edycji limitowanej?

Zegarek z edycji limitowanej to model, który został wyprodukowany tylko raz, w edycji limitowanej. Ponieważ powstaje tylko kilka egzemplarzy limitowanej edycji, zegarki te są popularnym obiektem kolekcjonerskim. Zwykle zegarki z limitowanej edycji jsą numerowany na tyle koperty, na przykład 1/1000.

Edycja specjalna to zazwyczaj wariant istniejącego modelu w innym kolorze, z innego materiału, ze specjalnym mechanizmem lub jako efekt współpracy ze znanym artystą lub sportowcem. Zegarek z edycji specjalnej jest również produkowany tylko przez krótki okres czasu, ale nie ma ograniczenia co do liczby egzemplarzy.

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno zegarki z edycji limitowanej, jak i edycji specjalnej są dostarczane w specjalnym pudełku, czasem z dodatkiem, takim jak zapasowy pasek lub bransoletka.

Kup zegarek z limitowanej edycji online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.