Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Movado zegarki

Movado zegarki

Zegarki Movado można rozpoznać po oryginalnej kropce na godzinie 12. Kropka ta symbolizuje słońce w południe, a wskazówki ruchy ziemi. Ten wzór "tarczy muzealnej" stanowi podstawę kolekcji zegarków Movado z minimalistycznymi zegarkami damskich i męskich, którzy kochają jakość i design.

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie, Meskie en Outlet.

83 zegarki

Projekt jako podstawa

Od założenia firmy w 1881 roku, Movado zawsze dążyło do opracowania zegarków, które wytrzymają próbę czasu. Elegancki, modernistyczny wygląd oparty jest na zasadach ruchu Bauhaus. Oryginalny projekt z kropką opracował w 1947 roku amerykański artysta Nathan George Horwitt. Projekt ten stał się pierwszym projektem zegarka, jaki kiedykolwiek został wybrany do kolekcji Museum of Modern Art w Nowym Jorku. I dlatego stał się on podstawą dla obecnej kolekcji zegarków Movado i jest nazywany "tarczą muzealną".

Współpraca z artystami

Przez lata Movado współpracowało z różnymi artystami. Między innymi Andy Warhol zaprojektował legendarną "serię artystyczną" limitowanej edycji zegarków dla Movado. Nic więc dziwnego, że zegarki Movado znajdują się w kolekcjach wielu muzeów na całym świecie. Ponadto światowej sławy trębacz jazzowy Wynton Marsalis jest ambasadorem marki.

Kup zegarek Movado online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.