Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Paski do zegarków 16 mm

Paski do zegarków

Jeśli szukasz paska do zegarka o szerokości 16 mm, jesteś we właściwym miejscu! Tutaj znajdziesz naszą pełną gamę pasków do zegarków o szerokości 16 mm z prostym początkiem. Oznacza to, że wszystkie paski na tej stronie pasują do zegarków z 16 mm odstępem między uszami.

759 paski do zegarków

Jak zmierzyć szerokość paska zegarka

Jeśli nie masz pewności, jakiej szerokości paska potrzebujesz do swojego zegarka, możesz zmierzyć go między uszami na wysokości połączenia paska z kopertą zegarka. Oczywiście można również zmierzyć stary pasek. Upewnij się, że mierzysz tylko część paska, która jest przymocowana między występami, z wyłączeniem wystających prętów sprężynowych lub kołków.

Samodzielna wymiana paska

Po otrzymaniu zakupionego zegarka kolejnym krokiem jest wymiana paska. Jest to bardzo proste, a ta strona przeprowadzi Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć zupełnie nowy zegarek na nadgarstku.

Wymienne paski do zegarków można kupić w Mastersintime.pl.

W Mastersintime.pl wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Niezależnie od tego, czy szukasz zamiennego paska, czy chcesz ulepszyć swój zegarek, mamy dla Ciebie idealne markowe i uniwersalne paski do zegarków.