Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki typu pilot

aviator watches
Jeśli szukasz zegarka typu pilot, możesz wybrać model klasyczny lub nowoczesny. Klasyczny zegarek typu pilot jest zwykle większy i ma wyraźne, czytelne cyfry, trójkątny znak na godzinie 12, dużą (cebulową) koronkę i solidny pasek z przeszyciami lub skórzany z metalowymi nitami. Zegarek jest często wyposażony w funkcję GMT i/lub chronograf z tachymetrem. Jeśli wolisz nowoczesną wersję zegarka typu pilot, są też często zaawansowane technologicznie zegarki odporne na przeciążenia, które mogą mieć kompas, wysokościomierz i stoper. Te modele często bardziej koncentrują się na funkcjonalności niż na wyglądzie, ale mimo to często nadal wyglądają bardzo fajnie i stylowo. Który wolisz?

46 produktuów

Zakup zegarka typu pilot

Kiedy już zdecydowałeś się na zegarek typu pilot, następne pytanie brzmi: który wariant mi odpowiada? Wolisz funkcjonalności, czy raczej wygląd? A może wolisz klasyczny skórzany pasek, czy może bardziej w Twoim stylu jest metalowy? Oczywiście decydujący jest również budżet, który możesz przeznaczyć. Niezależnie od Twoich potrzeb, na Mastersintime.pl na pewno znajdziesz idealny zegarek typu pilot. Nie możesz znaleźć odpowiedniego lub masz jakieś pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie pomożemy.

Kup zegarek typu pilot online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.