Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Bering zegarki

Bering zegarki

„Ponadczasowe, piękne i trwałe - jak lodowe krajobrazy Arktyki”. Tak sama marka Bering opisuje minimalistyczny duński design swoich zegarków i naszym zdaniem trafia w sedno. Wyjątkowo cienkie koperty zegarków sprawiają, że zegarki Bering są idealnym dodatkiem dla każdego, kto chce cieszyć się czystymi, opływowymi kształtami i czystą elegancją. Ale nie tylko o to chodzi. Użycie trwałych, wysokiej jakości materiałów w połączeniu z ponadczasowym designem zapewnia również, że możesz cieszyć się swoim zegarkiem Bering przez lata. Wszystko to sprawia, że ta marka zegarków jest idealnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Popularne wyszukiwane hasła: Klasyczne, Ceramiczne, Solarne, Tytanowe, Ladies, Gents en Outlet.

57 zegarki

Szeroki zakres zefarków Bering

Bering słynie przede wszystkim z cienkich zegarków. Ten typ zegarków można spotkać w linii Classics, ale nie jest to jedyna linia w ich asortymencie. Masz więc również Pebble, uderzająco minimalistyczny, nowoczesny design z odpornym na zarysowania szkiełkiem szafirowym i paskiem do zegarka Milanese oraz Solar, zegarek wykorzystujący światło jako źródło energii. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, męski czy damski, każdy model jest łątwo rozpoznawalny. Niezależnie od tego, czy wybierzesz model w kolorze niebieskim, czarnym czy złotym, z bransoletą z siateczki lub z ogniwek, każdy zegarek jest piękny na swój sposób. Jesteśmy pewni, że z zegarkiem Bering na ręce otrzymasz wiele komplementów!