Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Citizen

Zegarki Citizen są znane na całym świecie z najnowocześniejszej technologii, która wpływa na działanie zegarków. Lista "pierwszych na świecie aplikacji” firmy Citizen jest zatem długa i obejmuje pierwszy ultracienki zegarek LCD, pierwszy zegarek do nurkowania z elektronicznym głębokościomierzem oraz pierwszy zegarek, który za pośrednictwem satelity zawsze działa dokładnie na czas. Citizen jest również pierwszy, jeśli chodzi o ekologiczne zegarki. Męskie i damskie zegarki Citizen Ecodrive są ładowane energią świetlną i działają przez całe życie.

Popularne wyszukiwane hasła: Elegance, Promaster, Sport, Super tytanowe, Synchronizowane radiowo, Damskie, Meskie, Citizen L, Automatyczne en Tsuyosa.

239 zegarki

Zakup zegarka Citizen

Będąc prawdziwą manufakturą zegarmistrzowską, Citizen udowodnił, że potrafi przełożyć tradycyjny proces na zaawansowaną technologię, w której człowiek – obywatel (citizen) – zawsze zajmuje centralne miejsce. To sprawia, że Citizen jest ukochaną marką wśród miłośników zegarków. Różne kolekcje, w tym sportowa linia Sport, kolekcja Promaster obejmująca zegarki nurkowe i dla pilotów, a także mocna i lekka linia Super Titanium zapewniają również uwzględnienie różnych życzeń i stylów. Niezależnie od tego, czy szukasz antyalergicznego zegarka, który można znaleźć w kolekcji Super Titanium, czy klasycznego i cienkiego modelu z linii Elegance, wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn jest niezwykle zróżnicowany. Czy nadal walczysz z wyborem? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci w poszukiwaniu idealnego zegarka Citizen.