Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Metal watch bands

Metalowe paski do zegarków

Szukasz solidnego i wytrzymałego zegarka? Wybierz taki z metalowym paskiem. Ten rodzaj paska jest wysokiej jakości, przyjazny dla skóry i jest najbardziej trwały ze wszystkich rodzajów pasków. Metalowy pasek jest również łatwy do utrzymania w czystości. Można go dokładnie umyć wodą. Kiedy jest bardzo brudny, możesz również użyć miękkiej szczoteczki do zębów z mydłem i wodą, aby usunąć zabrudzenia. Po starannym wysuszeniu metaloweego paska miękką ściereczką znów będzie świecić jak nowy.

7680 paski do zegarków

Twój idealny metalowy pasek do zegarka

Jeśli chcesz zastąpić swój obecny pasek metalowym, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz asortyment metalowych pasków składa się z wielu kolorów, rozmiarów i marek. Dla kobiet i mężczyzn. Szukasz konkretnego rozmiaru? Interesuje Cię konkretny kolor lub marka? Oferujemy markowe paski metalowe, na przykład Diesel i Danish Design, w kolorach takich jak czarny i srebrny oraz z szerokością uchwytów, taką jak 20 mm i 22 mm. Czy znalazłeś już swój ulubiony model?

Kup metalowy pasek do zegarka online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko w 100% oryginalne markowe metalowe paski do zegarków. I to nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroki wybór zapewni, że z pewnością znajdziesz idealny model dla Ciebie.