Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Fossil

Oryginalne wymienne paski zegarków Fossil

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Fossil
paski do zegarków Fossil

Możesz zrobić ostre zdjęcie tylnej strony koperty zegarka. Możesz wtedy powiększyć fragment zdjęcia i odczytać kod.

Dzisiaj bardzo łatwo jest zamienić swój stary zegarek Fossil w zegarek wyglądający na całkiem nowy - kupując nowy pasek Fossil. Wolisz starą znajomą wersję i szukasz konkretnego modelu? A może wolisz zupełnie inny rodzaj paska do zegarka? To już zależy od Ciebie. Fossil ma szeroką gamę pasków, różniących się kolorem, materiałem i rodzajem zapięcia. Na przykład są paski wykonane z wygodnej i miękkiej skóry, ale także z metalu i silikonu. Jeśli Twój zegarek ma proste mocowanie paska jest ogromna szansa, że znajdizesz taki, który Ci będzie pasować. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby znaleźć pasek do zegarka bez prostego mocowania.
Oprócz różnorodności kolorów i materiałów, mamy także paski do zegarków odpowiednie dla konkretnych modeli zegarków, na przykład Fossil Q. Oznacza to, że nawet Twój smartwatch Fossil może zostać przekształcony w zupełnie nowy zegarek w ciągu kilku minut (zwłaszcza w przypadku modeli z trzpieniem zamykającym)!

1670 paski do zegarków

Twój idealny pasek do zegarka Fossil

Aby upewnić się, że nowy pasek pasuje do twojego aktualnego zegarka Fossil, sprawdź numer modelu na tylnej części koperty i wyszukaj numer modelu za pomocą pola wyszukiwania powyżej. Zobazysz wszystkie paski zegarków Fossil odpowiednie dla Twojego aktualnego zegarka. Wybierając pasek Fossil z tego wyszukania, możemy zagwarantować, że będzie idealnie pasować.

Wymiana paska jest bardzo łatwa. Na tej stronie zostaniesz przez ten proces przeprowadzony krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz miał  na ręce nowy zegarek.

Kup łatwo pasek do zegarka Fossil online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne markowe paski do zegarków. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroki wybór zapewni, że istnieje duża szansa, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka.