Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki dla chłopców

Niezależnie od tego, czy szukasz sportowego czarnego zegarka Lacoste dla chłopca, czy „dorosłego” modelu Festina z solidnym stalowym paskiem - nasza szeroka gama zegarków dla chłopców sprawia, że wybór jest ogromny i są duże szanse, że znajdziesz między nimi właściwy model. Nawet jeśli wolisz (lub Twój maluch) bardziej zabawny i kolorowy model, taki jak zegarki Flik Flak i Ice-Watch. Są one dostępne z fajnymi dinozaurami lub rekinami na pasku zegarka. Wolisz zegarek cyfrowy? W takim razie przejrzyj naszą kolekcję Casio.

279 zegarki

Szeroka gama zegarków dla chłopców

Oprócz wyboru różnych marek mamy również zegarki chłopięce o różnych średnicach. Dzięki temu można je idealnie dopasować do rozmiaru nadgarstka. Jeśli dziecko nie jest jeszcze w stanie odczytać czasu, to też nie ma problemu. Tarcze naszych zegarków analogowych są tak wyraźne, że idealnie nadają się do nauki odczytywania czasu. Jeśli szukasz chłopięcego zegarka dla prawdziwego szczura wodnego, zwróć uwagę na jego wodoodporność. W przypadku wodoszczelności 10 BAR, możesz mieć pewność, że będzie go mógł nosić przez cały dzień na basenie.

Kup zegarek dla chłopca online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.