Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Hamilton zegarki

Hamilton zegarki

Zegarki Hamilton są prawdziwym amerykańskim klasykiem produkowanym w Szwajcarii. Od utworzenia w 1892 Hamilton znajdował się na czele współczesnej produkcji zegarków. Dziś Hamilton dostarcza wysokiej jakości szwajcarskie zegarki z wzorami zakorzenionymi w spuściźnie marki. Od kultowych zegarków lotniczych do nowoczesnych technologii cyfrowych oraz wyróżniających się cech przykuwających uwagę robionych dla hollywoodzkiego srebrnego ekranu.

Popularne wyszukiwane hasła: American Classic, Khaki, Meskie en Damskie.

276 zegarki

Krótka historia zegarków Hamilton

Firma Hamilton Watch Company została założona w Lancaster w USA w 1892 roku. Ich pierwsza seria (kieszonkowych) zegarków miała zapewnić dokładny pomiar czasu kolejarzom. W latach 30. XX wieku Hamilton był oficjalnym zegarkiem amerykańskiego wojska i kilku komercyjnych linii lotniczych. Od lat 50. XX wieku zegarki Hamilton regularnie pojawiały się na nadgarstkach hollywoodzkich aktorów. Od kultowego, pierwszego na świecie elektrycznego zegarka Ventura, noszonego przez Elvisa Presleya, po kilku współczesnych aktorów, takich jak Mat Damon w filmie Ridleya Scotta The Martian. Ponieważ Hamilton jest spółką zależną grupy Swatch z siedzibą w Biel Szwajcarii, wszystkie zegarki Hamilton są produkowane w Szwajcarii.

Stworzony do filmów

Robienie filmów jest podobne do zegarmistrzowstwa: aby zainspirować publiczność, bardzo ważna jest skrupulatna dbałość o technikę i styl. Hamilton stale współpracuje z wiodącymi na świecie reżyserami, projektantami kostiumów, mistrzami rekwizytów i scenarzystami, aby znaleźć lub stworzyć idealny zegarek, który wzbogaci i ukształtuje postać, która go nosi, wspierając jego rolę i indywidualną tożsamość. Od ponad sześćdziesięciu lat zegarki Hamilton pojawiają się w ponad 450 hollywoodzkich produkcjach we wszystkich gatunkach. Zdjęcia tak różnorodne jak "Szklana Pułapka", "Ocean's Eleven", "Interstellar", "Men In Black", "Spider-Man 2", "Hairspray", "Leglna Blondynka" i "Blue Hawaii", po dramaty takie jak "Piękny Umysł" i "Marsjanin". Marka organizuje także coroczne nagrody filmowe Behind the Camera.

Zmodyfikowany mechanizm szwajcarski

Mechanizmy zegarków Hamilton zostały opracowane we współpracy ze szwajcarskim producentem ETA. Standardowe mechanizmy ETA zostały zmodyfikowane specjalnie dla Hamiltona, aby poprawić wydajność i styl zegarków. Dodano ozdoby, które podkreślają osobowość marki w widocznym mechaniźmie.

Kolekcja zegarków Hamilton

Kolekcja zegarków Hamilton dzieli się na dwie mniejsze kolekcje:

  • American Classic
  • Khaki

Kolekcja Hamilton American Classic

Kolekcja American Classic składa się z trzech linii (Jazzmaster, Timeless Classic i Ventura), które oddają prawdziwego ducha Ameryki. Modele te są oparte na kształcie i charakterze klasycznych zegarków Hamilton, ale w nowoczesnym stylu i funkcjonalności. Niektóre z oryginalnych zegarków, które zainspirowały tę kolekcję sięgają lat dwudziestych i są dobrze znane jako ikony designu.

Kolekcja Hamilton Khaki

Kolekcja Khaki obejmuje również trzy linie, które reprezentują długi związek pomiędzy zegarkami Hamiltona i wojskiem (marynarka wojenna, lotnictwo i wojska lądowe). Słowo Khaki pochodzi z Hindi i oznacza ziemię lub kurz i od dawna jest kolorem mundurów. Obecne zegarki Khaki w kolekcji Hamilton to bezpośredni potomkowie ich poprzedników, którzy służyli siłom zbrojnym w obu wojnach światowych. 

Kupienie zegarka Hamilton nigdy nie było łatwiejsze

Zamów nowy zegarek Hamilton online lub odwiedź jeden z naszych sklepów, jeśli wolisz osobistą poradę. Mamy na stanie ponad 40 różnych modeli zegarków Hamilton. Wysyłamy zegarki Hamilton bezpłatnie i oferujemy bezpłatną usługę regulacji bransolety.