Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Swiss Military Hanowa zegarki

5 Years warranty If you register your watch on the Swiss Military hanowa website, you will receive an additional 2 years warranty adding up to 5 years warranty in total!

Swiss Military Hanowa zegarki

Hanowa znaczy Hans Noll Watches. Firma została utworzone w Biel w Szwajcarii w 1963 przez Hansa i jego żonę Elisabeth. Wkrótce marka zyskała reputację wyjątkowego wykonawstwa zegarków, włączając zegarki pierścionkowe, wisiorkowe i zapinkowe. Precyzja i zdolności Hanowy doprowadziły do produkcji zegarków sportowch, wydajnych i stylowych. Poza tym 1990 rodzi się marka Swiss Military. Swiss Militawy Hanowa odzwierciedla sportowy styl życia, który jest wytrzymałą elegancją za rozsądną cenę.

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie en Meskie.

161 zegarki

Zegarki Swiss Military Hanowa: szwajcarska precyzja i jakość

Hanowa oznacza Hans Noll Watches. Firma ta została założona w Biel w Szwajcarii w 1963 roku przez Hansa i jego żonę Elżbietę. Wkrótce marka zyskuje renomę dzięki wyjątkowemu zegarkowi, którego rezultatem jest produkcja zegarków sportowych, sportowych i stylowych. Z tego wydarzenia w 1990 roku narodziła się szwajcarska marka wojskowa.
Kolekcja jest zarówno urozmaicona, jak i bogata. Możesz wybierać spośród klasycznych zegarków z mechanizmem automatycznym, ale także zegarków sportowych i odważnych zegarków z chronografem. Niezależnie od wybranego stylu, wszystkie szwajcarskie zegarki wojskowe Hanowa emanują tą samą luksusową atmosferą, mają dobry stosunek ceny do jakości i są - oczywiście - szwajcarskie. Jednym z najpopularniejszych zegarków w tej kolekcji jest szwajcarski flagowy okręt wojskowy Hanowa, który jest oczywiście dostępny w naszym sklepie internetowym.