Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Swiss Military Hanowa zegarki

5 Years warranty If you register your watch on the Swiss Military hanowa website, you will receive an additional 2 years warranty adding up to 5 years warranty in total!

Swiss Military Hanowa zegarki

Hanowa znaczy Hans Noll Watches. Firma została utworzone w Biel w Szwajcarii w 1963 przez Hansa i jego żonę Elisabeth. Wkrótce marka zyskała reputację wyjątkowego wykonawstwa zegarków, włączając zegarki pierścionkowe, wisiorkowe i zapinkowe. Precyzja i zdolności Hanowy doprowadziły do produkcji zegarków sportowch, wydajnych i stylowych. Poza tym 1990 rodzi się marka Swiss Military. Swiss Militawy Hanowa odzwierciedla sportowy styl życia, który jest wytrzymałą elegancją za rozsądną cenę.

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie en Meskie.

155 zegarki

Zegarki Swiss Military Hanowa: szwajcarska precyzja i jakość

Hanowa oznacza Hans Noll Watches. Firma ta została założona w Biel w Szwajcarii w 1963 roku przez Hansa i jego żonę Elżbietę. Wkrótce marka zyskuje renomę dzięki wyjątkowemu zegarkowi, którego rezultatem jest produkcja zegarków sportowych, sportowych i stylowych. Z tego wydarzenia w 1990 roku narodziła się szwajcarska marka wojskowa.
Kolekcja jest zarówno urozmaicona, jak i bogata. Możesz wybierać spośród klasycznych zegarków z mechanizmem automatycznym, ale także zegarków sportowych i odważnych zegarków z chronografem. Niezależnie od wybranego stylu, wszystkie szwajcarskie zegarki wojskowe Hanowa emanują tą samą luksusową atmosferą, mają dobry stosunek ceny do jakości i są - oczywiście - szwajcarskie. Jednym z najpopularniejszych zegarków w tej kolekcji jest szwajcarski flagowy okręt wojskowy Hanowa, który jest oczywiście dostępny w naszym sklepie internetowym.

Kup zegarek Swiss Military Hanowa online; szybka dostawa

Zamów przed 17.00 z wyborem DHL-Express, a zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możemy także dostarczyć zegarek do wybranego punktu odbioru. Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniach powyżej 50 EUR.