Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Paski skórzane

Kupując skórzany pasek do zegarka, stajesz się posiadaczem paska, z którego będziesz się cieszył przez długi czas - o ile dobrze się nim zajmiesz. Wysoki komfort noszenia i elastyczność paska sprawia, że czujesz się komfortowo. Skóra jest materiałem zmieniającym się w trakcie noszenia. Noszenie skórzanego paska tylko nada mu więcej charakteru. Z każdym dniem stanie się piękniejszy.

21834 paski do zegarków

Odpowiedni skórzany pasek do każdego zegarka

Może się oczywiście zdarzyć, że Twój skórzany pasek będzie musiał zostać w którymś momencie wymieniony. Albo że znudzi Ci się metalowy i będziesz go chciał zastąpić skórzanym. Nasza gama skórzanych pasków zawiera modele w wielu kolorach, rozmiarach różnych marek. Dla kobiet i mężczyzn. Szukasz konkretnej marki, takiej jak Skagen, Fossil lub Tissot? A może interesuje Cię uniwersalny czarny pasek ze skóry? Nasz szeroki asortyment zapewnia, że zawsze znajdziesz idealny pasek do swojego zegarka.

Uwaga: wodoodporność zegarka nie oznacza, że wodoodporny jest również pasek. Nie zalecamy brania prysznica ani pływania ze skórzanymi paskami. Skórzane paski są również bardziej wrażliwe na zużycie i przebarwienia spowodowane poceniem się i bezpośrednim światłem słonecznym niż na przykład metalowe. Skórzany pasek może się rozerwać lub wyblaknąć. Dlatego należy pamiętać, że zakup skórzanego paska może wiązać się z dodatkowymi staraniami. W zamian otrzymasz stylowy i ponadczasowy zegarek.

Kup skórzany pasek do zegarka online na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne markowe skórzane paski. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Ta szeroki wybór pasków zapewni, że z pewnością znajdziesz idealny model do swojego zegarka.