Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Paski skórzane

Kupując skórzany pasek do zegarka, stajesz się posiadaczem paska, z którego będziesz się cieszył przez długi czas - o ile dobrze się nim zajmiesz. Wysoki komfort noszenia i elastyczność paska sprawia, że czujesz się komfortowo. Skóra jest materiałem zmieniającym się w trakcie noszenia. Noszenie skórzanego paska tylko nada mu więcej charakteru. Z każdym dniem stanie się piękniejszy.

21292 paski do zegarków

Odpowiedni skórzany pasek do każdego zegarka

Może się oczywiście zdarzyć, że Twój skórzany pasek będzie musiał zostać w którymś momencie wymieniony. Albo że znudzi Ci się metalowy i będziesz go chciał zastąpić skórzanym. Nasza gama skórzanych pasków zawiera modele w wielu kolorach, rozmiarach różnych marek. Dla kobiet i mężczyzn. Szukasz konkretnej marki, takiej jak Skagen, Fossil lub Tissot? A może interesuje Cię uniwersalny czarny pasek ze skóry? Nasz szeroki asortyment zapewnia, że zawsze znajdziesz idealny pasek do swojego zegarka.

Uwaga: wodoodporność zegarka nie oznacza, że wodoodporny jest również pasek. Nie zalecamy brania prysznica ani pływania ze skórzanymi paskami. Skórzane paski są również bardziej wrażliwe na zużycie i przebarwienia spowodowane poceniem się i bezpośrednim światłem słonecznym niż na przykład metalowe. Skórzany pasek może się rozerwać lub wyblaknąć. Dlatego należy pamiętać, że zakup skórzanego paska może wiązać się z dodatkowymi staraniami. W zamian otrzymasz stylowy i ponadczasowy zegarek.

Kup skórzany pasek do zegarka online na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne markowe skórzane paski. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Ta szeroki wybór pasków zapewni, że z pewnością znajdziesz idealny model do swojego zegarka.