Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Flik Flak zegarki

Flik Flak zegarki

Flik Flak powstał w 1987 roku jako marka zegarków dziecięcych Swatch i od tego czasu stał się najbardziej znaną marką zegarków dla dzieci na świecie. Zegarki te są idealne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek: są wykonane w Szwajcarii, łatwe do odczytania ze względu na wyraźną różnicę między godzinami i minutami (także dla dzieci, które wciąż uczą się, jak odczytywać czas) i doskonale odporne na niedelikatne traktowanie. Zegarek Flik Flak z łatwością poradzi sobie zatem z wycieczką na plac zabaw lub zabawą w piaskownicy. Ponadto Flik Flak ma serie oparte na popularnych motywach o odpowiednim wyglądzie.

Popularne wyszukiwane hasła: Power Time 5, Power Time 7 en Story Time 3.

84 zegarki

Idealny zegarek Flik Flak i dla chłopców, i dla dziewczynek

Zegarki Flik Flak znane są z wesołych kolorów, popularnych motywów i miłych nadruków. Znajdziemy odpowiedni zegarek zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Co powiesz na fajny niebieski zegarek Spiderman Flik Flak lub zegarek pełen dinozaurów? Jeśli lubisz nieco słodsze, w naszej kolekcji znajdziesz również różowe modele z królikami lub jednorożcami. Boisz się, że będziesz często musiał zmieniać pasek zegarka z powodu uszkodzenia lub zabrudzenia? To wcale nie jest konieczne! Modele z materiałowym paskiem można łatwo uprać w pralce (w 40 stopniach, w skarpetce), dzięki czemu wytrzymują długo w doskonałym stanie.