Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Urządzenia nakręcające

Watchwinder

Rotomat jest idealnym rozwiązaniem dla zegarków z automatycznym mechanizmem, ponieważ ten typ zegarka wymaga ruchu ręką, aby się nakręcić. Oznacza to również, że gdy zegarek z automatycznym mechanizmem nie jest noszony, przestaje chodzić.

Pomimo faktu, że automatyczne zegarki można nakręcać ręcznie, istnieje łatwiejsza opcja: rotomat. Zapewnia on, że zegarek porusza się dzięki ruchowi obrotowemu. Imituje to naturalny ruch nadgarstka, dzięki czemu zegarek nigdy nie stanie.

79 produktuów

Jaki rotomat jest odpowiedni dla mojego zegarka?

Aby dowiedzieć się, który rotomat jest odpowiedni dla Twojego zegarka, ważne są dwie rzeczy: liczba obrotów dziennie, dzięki której zegarek będzie chodził (TPD - liczba obrotów dziennie) oraz to, czy zegarek obraca się w lewo, czy w prawo. Jeśli nie wiesz, ile obrotów potrzebuje Twój zegarek, wybierz rotomat z dużą liczbą TPD. Jeśli rotomat wykonuje mniej obrotów dziennie niż to konieczne, zegarek może stanąć.

Kup rotomat online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków i rotomatów np. Designhutte, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.