Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Urządzenia nakręcające

Watchwinder

Watchwinder jest idealnym rozwiązaniem dla zegarków z automatycznym mechanizmem, ponieważ ten typ zegarka wymaga ruchu ręką, aby sam się nakręcić. Oznacza to również, że gdy zegarek z automatycznym mechanizmem nie jest noszony, przestanie chodzić.
Pomimo faktu, że automatyczne zegarki można nakręcać ręcznie, istnieje łatwiejsza opcja: watchwinder. Watchwinder zapewnia, że zegarek nie przestaje chodzić ze względu na imitowanie naturalnego ruchu nadgarstka.

24 produktuów

Jaki watchwinder jest odpowiedni dla mojego zegarka?

Aby dowiedzieć się, który watchwinder jest odpowiedni dla Twojego zegarka, ważne są dwie rzeczy: liczba obrotów dziennie, dzięki której zegarek będzie chodził (TPD - liczba obrotów dziennie) oraz to, czy zegarek obraca się w lewo, czy w prawo. Jeśli nie wiesz, ile obrotów potrzebuje Twój zegarek, wybierz zegarek z dużą liczbą TPD. Jeśli zegarek wykonuje mniej obrotów dziennie niż to konieczne, może się zatrzymać.

Kup watchwinder online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.