Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki dla dziewcząt

Zegarki dla dziewczynek są dostępne w wielu odmianach - od uroczych różowych księżniczkowych po mocne czarne modele, od cyfrowych po analogowe. Niezależnie od tego, czy jest ona bardzo dziewczęca, czy raczej jest twardym typem, który nie boi się ubrudzić, jesteśmy pewni, że jest w naszej ofercie odpowiedni dla niej zegarek. Ponadto nasze dziewczęce zegarki dostępne są w różnych średnicach, dzięki czemu można je również idealnie dopasować do rozmiaru nadgarstka. A gdyby nie umiała jeszcze odczytać godziny, też nie ma problemu. Tarcze są tak wyraźne, że idealnie nadają się do nauki odczytywania czasu.

334 zegarki

Szeroka gama zegarków dla dziewcząt

W Mastersintime.pl mamy szeroki wybór zegarków dla dziewczynek różnych marek. Szukasz kolorowego zegarka dla dziewczynki z jednorożcami lub końmi na pasku? W takim razie spójrz na naszą kolekcję marki Flik Flak. Czy bardziej odpowiedni jest nieco mocniejszy model? Może więc idealny będzie model Casio. W końcu szukasz zegarka dla matki i córki? Kto wie, być może w naszej kolekcji Ice-Watch znajdziesz odpowiedni dla siebie. Niektóre modele dla dziewcząt są dostępne w niemal identycznej wersji dla dorosłych. Krótko mówiąc, wybór jest ogromny!

Kup zegarek dla dziewczynki online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.