Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Edox

Edox Watches

Christian Ruefli-Flury ufundował markę Edox in 1884. Christian był zegarmistrzem z zawodu i stworzył piękny kieszonkowy czasomierz na 25 urodziny swojej żony. Była tak urzeczone, że przekonała męża by uruchomił własne przedsiębiorstwo produkcji zegarków. Nazwę Edox wybrał jako znaczącą "pomiar czasu" w języku greckim.

Popularne wyszukiwane hasła: Delfin, Skydiver, Diving watches, Chronographs en Classic.

135 zegarki

Historia zegarków Edox


Logo Edox

Logo Edox jest symbolem, którego możesz od razu nie rozpoznać, ale kiedy powiemy Ci, że to klepsydra, założymy się, że powiesz: „Ahhhh”. Klepsydra oznacza ponadczasowość, którą można rozpoznać w projektach używanych przez Edox od momentu założenia firmy.

Edox w latach 50-ych

W latach 50-tych Edox jest u szczytu z ponad 500 zegarmistrzami wytwarzającymi zegarki. Każdy zegarek był montowany ręcznie!

Edox w latach 60-ych

W 1961 roku Edox wprowadził na rynek zegarek, który jest nadal produkowany: The Delfin. Był wyjątkowo odporny na wstrząsy, a dzięki dodatkowym uszczelkom ochronnym zegarek był wodoodporny do 500 metrów.
Ten zegarek był w tamtych czasach nowością i rozsławił markę na całym świecie.

Lata 90-te: Les Bémonts

W 1998 roku Edox ustanowił rekord świata najcieńszym zegarkiem z datą.
Mechanizm „Les Bémonts Ultra Slim” ma grubość zaledwie 1,4 mm, co jest rekordem do dziś.

Partnerzy Edox

Partnerstwo z Koenigsegg, Class-1 World Powerboat Championship, WRC Championship, Dakar itd. sprawiły, że marka jest znana na całym świecie.
 

Kolekcje zegarków Edox

Marka ma dwie główne linie:

Sporting Instruments

Ta kolekcja zawiera zegarki pasujące do sportowego stylu ustalonego z partnerami.

Style and Elegance

W tych liniach znajdziesz klasyczne i eleganckie style, które będą pasować do klasyki i  szykownych i wyrafinowanych strojów.