Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio Edifice zegarki

Casio Edifice zegarki

Szybkość, inteligencja i jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków na świecie – to słowa, które doskonale opisują Casio Edifice. Połączenie sportowej elegancji, inteligentnej funkcjonalności i innowacyjnej technologii, a niektóre zegarki Casio Edifice mogą być nawet ładowane energią słoneczną (nawet w słabych warunkach oświetleniowych), mają pasek Multi 6 lub są sterowane przez Bluetooth lub Smart Access. Z zegarkiem Casio Edifice naprawdę nosisz element innowacji na swojej ręce.

Popularne wyszukiwane hasła: Klasyczne en Bluetooth.

74 zegarki

Zaawansowane zegarki Casio Edifice

Jak już wspomninaliśmy wcześniej, zegarek Casio Edifice jest niezwykle zaawansowany technologicznie. Na przykład można nim sterować za pomocą Smart-Access, co oznacza, że ​​​​do ustawiania wszystkich ważnych funkcji służy elektryczna koronka. Przekręcając lub naciskając jąę, możesz przełączać się między różnymi funkcjami. Zegarek Casio Edifice, który jest sterowany przez Bluetooth, łączy się ze smartfonem, gdzie za pomocą aplikacji można łatwo zmienić jego ustawienia lub uruchomić alarm.
W naszej kolekcji zegarków męskich Casio Edifice znajdują się zarówno klasyczne, stylowe modele, a także sportowe, wytrzymałe egzemplarze. Niezależnie od tego, czego sobie życzysz, zawsze korzystamy z wysokiej jakości materiałów, takich jak odporne na zarysowania szkiełko mineralne i stal chirurgiczna. Dodatkowo koperta zegarka Casio Edifice jest zawsze przykręcana do spodu, dzięki czemu zegarek jest tak wygodny w noszeniu, jak to tylko możliwe, a mechanizm jest dobrze chroniony. W ten sposób będziesz miał lata przyjemności z zakupu.

Kup zegarek Casio Edifice online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.