Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
GC zegarki

Gc zegarki

Kolekcja Guess – zegarki GC, łączą w sobie „najlepszą szwajcarską precyzję z francuskim stylem”. Po wielkim sukcesie zegarków Guess założyciel firmy Paul Marciano zapragnął podnieść poprzeczkę i połączyć modę z jakością. Aby to osiągnąć, Guess otworzył biuro w Szwajcarii, w którym obecnie produkowane są zegarki GC, czego efektem jest spektakularna kolekcja zegarków zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Popularne wyszukiwane hasła: Mezczyzni en Women.

20 zegarki

Zakup zegarka GC

Zegarki GC produkowane są z najlepszych materiałów, od wytrzymałej stali chirurgicznej i zaawansowanej technologicznie ceramiki po prawdziwe diamenty. Dodatkowo ogromną uwagę zwraca się na detale. W kolekcji GC znajdziesz grawerowane koperty, tarcze o specjalnej strukturze i wytłoczone logo GC na koronce. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wyrafinowany model Lady Chic, czy nieco mocniejszy model Spirit Sport, wariant w kolorze złotym, srebrnym czy różowego złota – prawdziwy entuzjasta z daleka rozpozna zegarek GC. Dostępne są nawet modele całkowicie czarne lub białe. Opcji nie brakuje, ale każda dae poczucie luksusu.

Outlet zegarków GC 

Jeśli szukasz niedrogiego zegarka GC, zatrzymaj się tutaj. W naszym sklepie z zegarkami GC znajdziesz przecenione zegarki damskie i męskie, zegarki z wyprzedaży sezonowej oraz oferty specjalne GC. Jakość i styl GC w niższej cenie.