Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot zegarki

Tissot zegarki

Szwajcarskie zegarki Tissot są uwielbiane na całym świecie. Oprócz klasycznych zegarków damskich i męskich Tissot produkuje nowoczesne – wyjątkowo precyzyjne – chronografy oraz zegarki sportowe z ekranem dotykowym. Nic dziwnego, że Tissot jest partnerem i oficjalnym chronometrażystą różnych wydarzeń sportowych, takich jak MotoGP i mistrzostwa świata w kolarstwie, szermierce, koszykówce i hokeju na lodzie.

Popularne wyszukiwane hasła: T Classic, T Sport, T Pocket, T Touch, Heritage, Damskie, Meskie, Sprzaczki, PRX en Le Locle.

464 produktuów

Tissot to prawdziwa szwajcarska marka zegarków

Marka Tissot została założona w 1853 roku przez Charlesa-Féliciena Tissota i jego syna Charlesa-Emile'a Tissota. Tissot powstał jako comptoir d'établissage, sieć niezależnych rzemieślników specjalizujących się w produkcji części do zegarków. W tamtym czasie zegarki były składane i sprzedawane z comptoir. W tamtym czasie wszystkie zegarki Tissot były zegarkami kieszonkowymi, zegarkami w wisiorku lub zegarkami rzemieślniczymi, produkowanymi głównie na rynek amerykański. Od 1917 roku firma rozpoczęła produkcję mechanizmów, co zaowocowało fuzją z Omegą w 1930 roku. Utworzyli pierwsze szwajcarskie stowarzyszenie zegarków: SSIH (Société Suisse pour l'Industrie Horlogère).

Tissot 1853

Na tarczy zegarków Tissot nadal widnieje rok założenia firmy Tissot, czyli 1853.

Tissot jako założyciel grupy Swatch

Podczas kryzysu gospodarczego lat 70-tych, który mocno uderzył w szwajcarską branżę zegarków, wraz z pojawieniem się i popularnością azjatyckich zegarków kwarcowych pojawiło się nowe zagrożenie. W 1983 r. Nicolas G. Hayek zapewnił połączenie SSIH z ASUAG (Allgemeine Schweizerische Uhrenindustrie AG). Fuzja ta dała początek Grupie Swatch, której Tissot nadal jest częścią.
Dziś Grupa Swatch jest największym producentem i dystrybutorem zegarków na świecie, a jej siedziba nadal znajduje się w Le Locle w Szwajcarii. Nic dziwnego, że jeden z najlepiej sprzedających się klasycznych zegarków Tissot nosi nazwę Le Locle.

< h2>Innowacyjne zegarki Tissot: T-Touch

Oprócz bogatej kolekcji klasycznych zegarków, Tissot słynie również z wielu innowacji. W 1853 roku marka wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany zegarek kieszonkowy oraz pierwszy zegarek kieszonkowy z dwiema strefami czasowymi. Tissot był także pierwszym producentem zegarków, który produkował zegarki z tworzywa sztucznego (które później stało się podstawą zegarków Swatch), kamienia, masy perłowej i drewna. W 1999 roku Tissot wprowadził na rynek swój pierwszy zegarek z ekranem dotykowym, znany na całym świecie zegarek T-Touch. Zegarki wyposażone w tę technologię mają wrażliwe na dotyk szkiełko szafirowe umożliwiające obsługę różnych funkcji, takich jak kompas, barometr, wysokościomierz i termometr. Seria T-Touch jest nadal częścią aktualnej kolekcji zegarków Tissot.

Tissot i MotoGP

Tissot co roku wypuszcza limitowaną edycję zegarka Moto GP. Stworzone we współpracy z mechanikami motocyklowymi i motocyklistami, zegarki Tissot MotoGP są uosobieniem szybkości i emocji w formie zegarka.