Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Tissot

Oryginalne wymienne paski zegarków Tissot

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Tissot
paski do zegarków Tissot

Możesz zrobić ostre zdjęcie tylnej strony koperty zegarka. Możesz wtedy powiększyć fragment zdjęcia i odczytać kod.

Tissot - zegarki tej szwajcarskiej marki znane są ze swojego stylu i jakości. Zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z tradycyjnymi metodami. Dotyczy to również pasków do zegarków Tissot. Materiały takie jak skóra i metal nadają im charakteru. Poza zróżnicowaniem materiału, paski Tissot różnią się również rodzajem zapięcia, jak motyl i zapięcie zatrzaskowe. Wreszcie, mamy również paski, które są odpowiednie dla konkretnych modeli zegarków, takich jak Tissot T-Classic i Tissot T-Sport. Oznacza to, że zawsze znajdzie się idealny pasek, który pasuje do Twoich potrzeb.

1400 paski do zegarków

Twój idealny pasek do zegarka Tissot

Aby upewnić się, że nowy pasek do zegarka Tissot pasuje do Twojego modelu, sprawdź numer modelu na tylnej części koperty zegarka i wpisz go w pole wyszukiwania powyżej. Pokażą się wszystkie paski do zegarka Tissot pasujące do wyszukiwanego modelu. Jeśli wybierzesz któryś z wyszukanych modeli, gwarantujemy, że będzie idealnie pasować.

Zmiana paska zegarka jest bardzo prosta. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć nowy zegarek na ręce.

Kup pasek do zegarka Tissot online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne paski do zegarków marki. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Taki szeroki wybór zapewni, że znajdziesz idealny pasek do swojego zegarka.