Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki kieszonkowe

pocket watches banner

Zegarek kieszonkowy ma długą historię. Kiedyś oznaczał prawdziwą klasę lub był używany przez ludzi wykonujących określone zawody, obecnie jest noszony bardziej jako przyciągający wzrok lub kupowany jako miły prezent na specjalną okazję. Jeśli zdecydujesz się na zegarek kieszonkowy, możesz wybierać spośród różnych typów, w tym z kopertą typu "hunter" (z wieczkiem) i "otwartego" (bez wieczka). Forma pośrednia, znana jako pół-hunter, to zegarek kieszonkowy, którego wieczko ma szklany panel lub otwór pośrodku, aby można było odczytać godzinę. Nadal produkowane są również zegarki w naszyjnikach. Dlatego każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model.

114 produktuów

Zakup zegarka kieszonkowego

Kiedy już zdecydujesz się na zakup zegarka kieszonkowego, następne pytanie brzmi - jaki typ powinienem wybrać? Na Mastersintime.pl można znaleźć zegarki kieszonkowe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w tym zegarek kieszonkowy z łańcuszkiem, złote i srebrne zegarki kieszonkowe oraz zegarki kieszonkowe o nieco starodawnym wyglądzie. Ponadto w naszej kolekcji znajdują się zegarki kieszonkowe w różnych przedziałach cenowych, więc na każdą kieszeń można znaleźć odpowiedni egzemplarz. Niezależnie od tego, czy wolisz droższy zegarek Tissot, czy niedrogi model Festina, jesteśmy pewni, że będziesz nim cieszyć się przez lata.

Kup zegarek kieszonkowy online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.