Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Seiko Meskie zegarki

Perfekcja jest celem japońskiej marki zegarków Seiko. Perfekcja w technologii, wyglądzie i cenie. Czy wybierzesz automatyczny zegarek nurkowy z serii Seiko 5 Sports, czy niesamowicie dokładne zegarki kwarcowe, z zegarkiem Seiko dla mężczyzn zawsze wyglądasz i czujesz się doskonale.

105 zegarki

Zawsze na prowadzeniu

Kolekcja męskich zegarków Seiko jest reprezentowana przez ambasadora marki, mistrza tenisa Novaka Djokovica. Jego silny i sportowy wizerunek doskonale pasuje do stylu i historii Seiko.
Od czasów założyciela Seiko Kintaro Hattori, firma zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych produktów. W 1913 roku wprowadziła na rynek pierwszy japoński zegarek na rękę. Seiko jest liderem od lat i znajduje to odzwierciedlenie w aktualnej kolekcji zegarków męskich Seiko.
Masz do wyboru różne rodzaje mechanizmów, takie jak kwarcowe czy automatyczne. Ale także modele Seiko kinetic (własny wynalazek), solarne i z GPS są obecne w męskiej kolekcji zegarków.

Zegarki na ekstremalne warunki

W profesjonalnym asortymencie zegarków Seiko - Prospex - marka podejmuje dodatkowe kroki, aby zegarki wyglądały jeszcze lepiej. Ta seria zegarków do nurkowania, zegarków wojskowych i typu pilot została opracowana do pracy w ekstremalnych warunkach i jest odpowiednia zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Są one nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również fantastycznie wyglądają.

Kup męski zegarek Seiko online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.