Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Emporio Armani zegarki

Emporio Armani zegarki

Zegarki Emporio Armani są częścią domu mody Armani włoskiego projektanta Giorgio Armaniego, który powstał w latach 70-tych. Giorgio Armani bardzo szybko odkrył, jak może połączyć klasykę, nowoczesność i ponadczasowość i podbił serca wielu celebrytów i miłośników mody. 

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie en Meskie.

5 zegarki

Unikalny styl Armaniego

To połączenie jest doskonale widoczne również w zegarkach damskich i męskich z kolekcji Emporio Armani. Oprócz wyglądu dużą wagę przywiązuje się do wykorzystania wysokiej jakości materiałów, takich jak stal chirurgiczna i luksusowa skóra. Ponadczasowy design w połączeniu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów daje pewność, że będziesz cieszyć się swoim zegarkiem Emporio Armani przez lata.

Zakup zegarka Emporio Armani

W naszej kolekcji zegarków Emporio Armani można znaleźć zarówno modele damskie, jak i męskie, z których każdy ma swoją własną charakterystykę. Na przykład dostępne są sportowe chronografy dla mężczyzn, zawierające dodatkowe chronometry, ale również znajdziesz tu minimalistyczny zegarek biznesowy. Zegarki damskie są eleganckie i wyrafinowane i można je pięknie połączyć na przykład z bransoletą. W tym przypadku zegarek Emporio Armani można postrzegać nawet bardziej jako biżuterię niż jako przedmiot do odczytywania czasu. Ostatecznie wszystkie zegarki, niezależnie od koloru i modelu, mają jedną wspólną cechę - są wyposażone w słynne logo Armani, stylizowanego orła.