Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Automatyczne zegarki

Automatyczne zegarki
Jakość i styl zegarka są ważne, także w przypadku zegarka automatycznego. Wiele zegarków automatycznych ma przezroczystą kopertę, przez którą można zobaczyć genialny mechanizm. Dlaczego ten typ zegarka ma tak ciekawy mechanizm? Zegarek automatyczny to zegarek ze zintegrowanym mechanizmem naciągowym, który działa pod wpływem ruchów osoby noszącej. W przeciwieństwie do np. zegarków kwarcowych, które działają na baterie. Dzięki zegarkowi automatycznemu możesz zobaczyć ruchy nadgarstka jako „baterię”. Te ruchy powodują naciągnięcie sprężyny, co zapewnia, że wskazówki zegarka nadal poruszają się równomiernie.
Jeśli nie nosisz zegarka przez jakiś czas, nie stanowi to problemu, ponieważ może on magazynować energię przez kilka dni. Jeśli niespodziewanie się zatrzyma, możesz go ręcznie nakręcić. Lub możesz przechowywać zegarek automatyczny w rotomacie, wtedy ten „problem” przejdzie do historii, a zegarek będzie działał przez czas nieokreślony.

1069 zegarki

Automatyczny zegarek dla każdego gustu i stylu

Jeśli szukasz zegarka automatycznego dla mężczyzn lub kobiet, wybór jest ogromny. Na przykład możesz wybrać szykowny model Edox lub tańszy automatyczny zegarek Orient. Seiko ma również w swojej kolekcji kilka bardzo ładnych zegarków automatycznych. Seria 5 Seiko Automatic składa się z kilku podstawowych modeli, linia Prospex oferuje specjalne modele nurkowe o wysokiej wodoodporności, a seria Presage wyróżnia się stylem.

Kup automatyczny zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.