Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Horlogeband 18mm

Paski do zegarków 18 mm

Prędzej czy później może się zdarzyć każdemu - Twój pasek zegarka jest zużyty i wymaga wymiany. A może masz już dość swojego obecnego paska i chciałbyś mieć jakiś w innym kolorze lub z innego materiału. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest to zmienić samodzielnie, dzięki czemu możesz mieć nowy wygląd zegarka na nadgarstku w mgnieniu oka. To, czego potrzebujesz, to szerokość Twojego obecnego paska. Jest ona równa odległości między uchwytami koperty - innymi słowy, odległość w punkcie, w którym bransoleta jest połączona z kopertą zegarka. Jeśli jest to 18 mm, możesz wybrać nowy pasek na tej stronie bez żadnych zmartwień. Tutaj znajdziesz naszą pełną ofertę. Należy jednak pamiętać o różnicy w paskach uniwersalnych i przeznaczonych dla konkretnych modeli zegarków. 
Stresuje Cię to? NIe martw się, pomożemy z przyjemnością. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki pasków i znajdź idealny pasek szybko i bez kłopotu.

4510 paski do zegarków

Zegarek o ładnym wyglądzie

Pasek o szerokości 18 mm jest generalnie węższy niż przeciętny i dlatego może być idealny, jeśli masz nieco węższy nadgarstek. Taśmy zegarkowe paski o tej szerokości są dostępne w różnych materiałąch, różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć. Na przykład mamy 18 mm paski w naszej ofercie stali i skóry, z klamrą lub zapięciem milanese, marek takich jak Fossil i Danish Design. W sumie, niezależnie od materiału lub rodzaju zapięcia, węższy pasek zapewni lepszy wygląd.

Po otrzymaniu zakupu następnym krokiem jest zastąpienie paska zegarka. To jest bardzo proste. Na tej stronie przeprowdzimy Cię przez ten proces krok po kroku.

Kup pasek do zegarka na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.