Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Paski do zegarków 18 mm

Paski do zegarków

Na tej stronie znajdziesz naszą pełną ofertę pasków do zegarków 18 mm. Zarówno od znanych marek, takich jak Fossil, Seiko czy Tissot, jak i uniwersalne paski do zegarków o szerokości 18 mm. To może zdarzyć się każdemu - pasek do zegarka jest zużyty i wymaga wymiany. A może znudził ci się twój obecny pasek do zegarka i chcesz mieć pasek w innym kolorze lub z innego materiału. W dzisiejszych czasach samodzielna wymiana pasków do zegarków jest bardzo łatwa, więc możesz mieć nowy zegarek na nadgarstku w mgnieniu oka.

2280 paski do zegarków

Jak zmierzyć szerokość paska zegarka?

Określona szerokość paska wynosząca 18 mm jest równa odległości między uszami - innymi słowy, odległości na wysokości połączenia paska zegarka z kopertą zegarka.

Paski do zegarków o szerokości 18 mm są dostępne w różnych materiałach i kolorach, od różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć, takimi jak klamry i składane zapięcia.

Samodzielna wymiana paska do zegarka

Po otrzymaniu zakupionego zegarka następnym krokiem jest wymiana paska. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się obejrzysz, będziesz nosić na nadgarstku zupełnie nowy zegarek.

Kup paski do zegarków 18 mm w Mastersintime.pl.

W Mastersintime.pl wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Niezależnie od tego, czy szukasz paska zastępczego, czy chcesz ulepszyć swój zegarek, mamy dla Ciebie idealny pasek do zegarka 18 mm.