Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki solarne

Solar watches
Zegarek solarny - specjalny rodzaj zegarka, w którym do ładowania wewnętrznej baterii wykorzystywane jest światło słoneczne. Mówiąc najprościej, zegarek solarny ładuje się za pomocą światła. Brzmi skomplikowanie, ale jak to dokładnie działa? Maleńkie ogniwa słoneczne, które są wbudowane w tarczę zegarka, wychwytują światło słoneczne i przekształcają je w energię. Ta energia jest magazynowana w akumulatorze, który z kolei wprawia wskazówki w ruch, utrzymując zegarek w ruchu. Brak dostępu do światła dziennego? W przypadku wielu modeli nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ mogą one również ładować się za pomocą sztucznego światła.
Aby dowiedzieć się, ile energii słonecznej nadal zgromadził Twój zegarek słoneczny, możesz sprawdzić wskaźnik baterii. Przy pełnej baterii zegarek solarny może wytrzymać od jednego do dwunastu miesięcy, w zależności od marki i modelu. Jeśli zegarek przestał chodzić, często wystarczy kilka minut światła, aby ponownie zaczął działać. Jednak wiele nowoczesnych zegarków słonecznych jest wyposażonych w GPS i ma przydatne opcje oszczędzania energii. Często przechodzą w tryb czuwania, gdy nie używasz ich przez jakiś czas lub gdy jest ciemno.

419 produktuów

Zakup solarnego zegarka

Nasza kolekcja zegarków solarnych obejmuje kilka marek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w tym Seiko, Pulsar, Bering i Casio Edifice. W tej kolekcji można znaleźć zegarki w różnych stylach, w tym wytrzymałe modele z paskiem z ogniwek, ale także klasyczne zegarki solarne ze skórzanym paskiem lub modele minimalistyczne. Niezależnie od tego, którą markę wybierzesz, masz gwarancję przyjemności z zakupu przez lata. Należy pamiętać, że baterię słoneczną należy wymieniać mniej więcej raz na dziesięć lat.

Kup solarny zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.