Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Smartwatche

Większość smartwatchy ma w sobie wszystko, co może pomóc w codziennych czynnościach. Smartwatch to zasadniczo zegarek z łączem internetowym, takie przedłużenie telefonu na nadgarstku. Ma różne funkcje, takie jak monitory snu, monitory tętna (niemedyczne). Istnieją nawet modele, które tworzą spersonalizowane harmonogramy treningów. Ponadto jest oczywiście wiele funkcji smartfona, takich jak dzwonienie, odbieranie wiadomości i dokonywanie płatności, które możesz wykonywać również na swoim smartwatchu! Krótko mówiąc, jest to zegarek, który ma wszystko, czego potrzebujesz w życiu codziennym.

84 zegarki

Różne typy smartwatchy

Jak już podejmiesz decyzję o zakupie smartwatcha pozostaje już tylko jedno pytanie - które funkcje są dla Ciebie ważne? Jeśli chcesz mieć smartwatch z wieloma funkcjami i lubisz mocny, techniczny i sportowy wygląd, wybierz smartwatch z ekranem dotykowym takich marek jak Emporio Armani, Fossil lub Diesel. Od smartwatchy ze stalowym lub skórzanym paskiem - wybór jest ogromny. Jeśli wolisz klasyczny zegarek, ale potrzebujesz funkcji, idealny będzie dla Ciebie hybrydowy smartwatch. Ten rodzaj smartwatcha ma klasyczną tarczę zegarka, ale technologie smartwatcha. Garmin ma szeroką gamę hybryd, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W ten sposób będziesz nadal informowany o połączeniach przychodzących i wiadomościach za pomocą wibracji. Równie przydatny, ale bardziej stylowy.

Kup smartwatch na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.