Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki sterowane radiowo

Zegarki synchronizowane radiowo

Zegarki sterowane radiowo są idealne dla osób, które chcą znać dokładną godzinę, gdziekolwiek na świecie się znajdują. Ten typ zegarka zawsze wskazuje prawidłową godzinę, o ile może odebrać najbliższy sygnał radiowy z nadajnika czasu. Zegarki sterowane radiowo są dostępne w różnych stylach, przedziałach cenowych i różnych marek. I dlatego zegarek sterowany radiowo znajdzie się dla wszystkich, dla każdej kobiety i każdego mężczyzny. 

Ważne: Nie wszystkie zegarki sterowane radiowo mogą się łączyć ze wszystkimi nadajnikami. Kupując zegarek sterowany radiowo, upewnij się, że zegarek będzie współpracował z nadajnikiem sygnału czasu w miejscu, w którym będziesz go używać.
Zegarki wielozakresowe sterowane radiowo można dostroić do wszystkich sześciu dostępnych stacji na świecie.

79 zegarki

Czym jest zegarek sterowany radiowo?

Zegarek sterowany radiowo to jeden z najbezpieczniejszych dostępnych zegarków. Co noc synchronizuje się on z najbliższym zegarem atomowym, więc zawsze masz pod ręką właściwy czas i kalendarz. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał przestawiać zegarka na czas letni, uwzględniać roku przestępnego lub wyjazdu na wycieczkę. Ideał!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zegarkach sterowanych radiowo, przeczytaj naszą stronę informacyjną „Jak ustawić czas na zegarku sterowanym radiowo."

Szeroki wybór zegarków sterowanych radiowo

Jeśli podoba Ci się zegarek sterowany radiowo, możesz wybierać spośród różnych marek i modeli. Na przykład Citizen oferuje wiele modeli z linii PromasterG-Shock ma także obszerną kolekcję zegarków sterowanych radiowo, w tym serie Mudmaster, Origin i MTG. Ogólnie rzecz biorąc, zegarki sterowane radiowo mają nieco sportowy charakter wygląd, ale jeśli wolisz design i wyrafinowanie, to sterowany radiowo może Ci się spodobać zegarek marki Bering. W skrócie, duży wybór!

Kup zegarek sterowany radiowo online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista w dziedzinie markowych zegarków, dla którego najważniejsza jest obsługa klienta i wiedza specjalistyczna. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub e-mail.