Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Horlogeband 24mm

Paski

Pasek zegarka to idealny element do zmiany, w ciągu kilku minut możesz stworzyć zegarek o zupełnie innym wyglądzie. Niezależnie od tego, jaki zegarek posiadasz - czy to analogowy, cyfrowy czy smartwatch - paski w różnych rozmiarach, kolorach i materiałach zapewniają, że zawsze jest model, który pasuje do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz paska 24 mm, możesz wybrać bez problemu nowy na tej stronie. Tutaj znajdziesz naszą pełną ofertę. Należy jednak pamiętać o różnicy w paskach uniwersalnych i przeznaczonych dla konkretnych modeli zegarków.

Szersza wersja

Pasek 24 mm jest na ogół szerszy niż przeciętny pasek i dlatego może być idealny, jeśli masz nieco szerszy nadgarstek. W tym przypadku szerokość paska jest równa odległości między uchwytami koperty - innymi słowy, odległość w punkcie, w którym pasek jest połączony z kopertą. Paski o tej szerokości są dostępne w różnych materiałach i kolorach, różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć. W naszym asortymencie mamy modele ze stali, gumy i skóry, z klamrą lub zapięciem składanym, marek takich jak Fossil i Swatch. W sumie, niezależnie od materiału lub rodzaju zapięcia, szerszy model zapewni mocniejszy i mocniejszy wygląd.

Nie widzisz lasu, bo drzewa zasłaniają? Nie panikuj, z przyjemnością pomożemy. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki pasków i szybko i bez problemów znajdź swój idealny pasek.

2915 paski do zegarków

Wymiana paska zegarka

Kiedy już otrzymasz nowy pasek i spełni on Twoje oczekiwania, nadszedł czas, aby umieścić go w kopercie zegarka. Nie panikuj, to bardzo proste. Na tej stonie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku.

Kup pasek do zegarka na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.