Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Paski do zegarków 24 mm

Paski do zegarków

Jeśli szukasz paska do zegarka o szerokości 24 mm, trafiłeś we właściwe miejsce! Na tej stronie znajdziesz pełną gamę pasków do zegarków o szerokości 24 mm. Pasek do zegarka lub bransoleta to idealny element, który urozmaici i nada zegarkowi zupełnie inny wygląd. Paski do zegarków o szerokości 24 mm są często wykonane z mocniejszych materiałów, takich jak metal lub guma, ale oczywiście znajdziesz również skórzane paski do zegarków w różnych skórach i kolorach.

2474 paski do zegarków

Jak zmierzyć szerokość paska zegarka?

Określona szerokość paska wynosząca 24 mm jest równa odległości między uszami - innymi słowy, odległości na wysokości połączenia paska zegarka z kopertą zegarka. Paski do zegarków o szerokości 24 mm są dostępne w różnych materiałach i kolorach, od różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć, takimi jak klamry i składane zapięcia.

Samodzielna wymiana paska do zegarka

Po otrzymaniu zakupionego zegarka następnym krokiem jest wymiana paska. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się obejrzysz, będziesz nosić na nadgarstku zupełnie nowy zegarek.

Kup paski do zegarków 24 mm w Mastersintime.pl.

W Mastersintime.pl wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Niezależnie od tego, czy szukasz paska zastępczego, czy chcesz ulepszyć swój zegarek, mamy dla Ciebie idealny pasek do zegarka 24 mm.