Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki cyfrowe

Zegarki cyfrowe

Zegarek cyfrowy to zegarek, który wyświetla czas za pomocą cyfr i symboli. Zegarki analogowe, w odróżnieniu od cyfrowych, pokazują czas za pomocą wskazówek i indeksów. Dodatkowo zegarek cyfrowy często ma znacznie więcej funkcji niż analogowy. Często jest to wbudowany minutnik, to, że można je sparować z aplikacjami w telefonie, a nawet funkcja budzika. Mamy w ofercie zegarki cyfrowe we wszystkich kształtach i rozmiarach, od modeli prostych po luksusowe.

318 zegarki

Od zegarków analogowych do cyfrowych

Rewolucja od zegarków analogowych do cyfrowych została zapoczątkowana przez markę Hamilton w 1970 roku. Pulsar 1 był pierwszym zegarkiem cyfrowym, który został wprowadzony na rynek. Piękny, prosty design z metalowym paskiem i futurystycznymi cyframi na tarczy. Ten luksusowy model zyskał ogromną popularność i niewiele później na rynku pojawiły się bardziej przystępne cenowo podobne modele azjatyckich producentów. Reszta to historia.

Kup cyfrowy zegarek na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejszymi wartościami. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.