Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki cyfrowe

Zegarki cyfrowe

Zegarek cyfrowy to zegarek, który wyświetla czas za pomocą cyfr i symboli. Zegarki analogowe, w odróżnieniu od cyfrowych, pokazują czas za pomocą wskazówek i indeksów. Dodatkowo zegarek cyfrowy często ma znacznie więcej funkcji niż analogowy. Często jest to wbudowany minutnik, to, że można je sparować z aplikacjami w telefonie, a nawet funkcja budzika. Mamy w ofercie zegarki cyfrowe we wszystkich kształtach i rozmiarach, od modeli prostych po luksusowe.

232 zegarki

Od zegarków analogowych do cyfrowych

Rewolucja od zegarków analogowych do cyfrowych została zapoczątkowana przez markę Hamilton w 1970 roku. Pulsar 1 był pierwszym zegarkiem cyfrowym, który został wprowadzony na rynek. Piękny, prosty design z metalowym paskiem i futurystycznymi cyframi na tarczy. Ten luksusowy model zyskał ogromną popularność i niewiele później na rynku pojawiły się bardziej przystępne cenowo podobne modele azjatyckich producentów. Reszta to historia.

Kup cyfrowy zegarek na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejszymi wartościami. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.