Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
strona banneru skagen

Skagen zegarki

Nazwa marki zegarków Skagen wzięła się od miejsca w Danii o tej samej nazwie, gdzie spotykają się Morze Północne i Bałtyk. Zegarki Skagen projektowane są w oparciu o zasadę, że dobry design powinien być możliwy za rozsądną cenę. Znajduje to wyraźne odzwierciedlenie w naszej kolekcji. Co więcej, można rozpoznać także charakterystyczne duńskie cechy, takie jak prostota, elegancja i czystość formy. Krótko mówiąc, wszystkie składniki ponadczasowego, autentycznego zegarka wysokiej jakości.

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie en Damskie.

32 zegarki

Zegarki Skagen inspirowane wybrzeżem Danii i 'hygge' 

Nasza kolekcja zegarków Skagen Denmark składa się z zegarków dla kobiet i mężczyzn. Inspirowane są one nadmorskim kurortem o tej samej nazwie, a głównie linią wybrzeża. Ponadto Skagen kieruje się we wszystkich produktach pochwałą duńskej zasady „Hygge”: czyli stylem życia skupionym na dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie. Eleganckie linie, miękkie krzywizny oraz zastosowanie trwałych i lekkich materiałów są charakterystyczne dla zegarków Skagen.

Dbałość o zrównoważony rozwój

Tam, gdzie to tylko możliwe, marka Skagen wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu, a niektóre paski do zegarków są wykonane ze skóry wegańskiej na bazie odpadów owocowych.

Paski do zegarków Skagen – Przedłuż życie swojego zegarka

Czy Twój stary zegarek Skagen jest nadal w dobrym stanie, ale chciałbyś coś nowego? W takim razie wybór nowego paska do zegarka jest opcją zrównoważoną. Na naszej stronie z paskami Skagen watch straps znajdziesz paski i bransoletki odpowiednie do wszystkich typów zegarków Skagen.