Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
strona banneru skagen

Skagen zegarki

Nazwa marki zegarków Skagen pochodzi od nowoczesnego nadmorskiego kurortu o tej samej nazwie w Danii, gdzie spotykają się Morze Północne i Bałtyk. Jednocześnie zegarki Skagen są również inspirowane tym nadmorskim kurortem, a dokładniej konturami jego słynnego wybrzeża. Napięte linie, miękkie krzywizny oraz użycie specjalnych i lekkich materiałów to cechy charakterystyczne zegarka Skagen. Ponadto zegarki Skagen są projektowane w myśl zasady, że dobry projekt powinien być również możliwy do zdobycia za rozsądną cenę. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej kolekcji. I nie tylko to, można również rozpoznać inne duńskie cechy, takie jak prostota, elegancja i czystość. Krótko mówiąc, wszystkie składniki ponadczasowego, autentycznego i wysokiej jakości zegarka.

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie en Damskie.

33 zegarki

Szeroki wybór zegarków Skagen

Nasza kolekcja zegarków Skagen Denmark obejmuje zarówno zegarki damskie, jak i męskie, zegarki tradycyjne, a także smartwatche i różne inne modele. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Czy zegarek może naprawdę przyciągać wzrok? Przyjrzyj się modelom Aaren lub Aaren Kulor. Zegarki te są dostępne w kolorach niebieskim, czerwonym, zielonym, a nawet pomarańczowym, dzięki czemu wyróżniają się jeszcze bardziej. Wolisz coś bardziej ponadczasowego? Modele Anita i Freja są idealne dla Ciebie. Dzięki egzemplarzom w kolorze złotym, srebrnym i różowego złota w kolekcji, zegarki te są mniej wrażliwe na trendy i gwarantują lata przyjemności. Wolisz smartwatche Skagen? Nie ma problemu! PMożesz wybierać spośród smartwatchy ze stalowym lub skórzanym paskiem, możesz nawet dopasować je do swojego (sportowego) stroju. Co wolisz?

Kup zegarek Skagen online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasi przedstawiciele Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.