Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Orient zegarki

Orient zegarki

Od uruchomienia w 1950 Orient produkuje mechaniczne mechanizmy (głównie ręcznie nakręcane) oraz zegarki. Ze względu na metody produkcji Orient jest nadal jednym z "Wielkiej Trójki" producentów zegarków i największym producentem zegarków mechanicznych w Japonii.

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie, Damskie, Bambino, Orient Star, Automatic, quartz, Diving en Open heart.

185 zegarki

Japońska marka zegarków Orient jest liderem na rynku zegarków automatycznych od roku jej założenia - 1950 r. Ale historia firmy sięga jeszcze dalej, do roku 1901. Firma Tama Keiki specjalizowała się w produkcji zegarów i czułych przyrządów pomiarowych. Przy opracowywaniu mechanizmów zegarków Orient skorzystano z doświadczenia zdobytego przez firmę. Nic dziwnego, że marka znana jest z niezawodności swoich zegarków. Dziś Orient nadal znajduje się w czołówce dzięki ponadczasowym projekom i technologii w czasach masowej produkcji przemysłowej.

Kolekcja zegarków Orient

Kolekcję zegarków Orient można z grubsza podzielić na trzy kategorie: nowoczesną, klasyczną i sportową. Najbardziej znane linie zegarków to zegarki do nurkowania Mako i klasyczna seria Bambino. Inne podstawowe kolekcje to elegancki Classic, the Sun and Moon oraz Contemporary Small Seconds z Semi-Skeleton.

Funkcjonalne, dokładne zegarki nurkowe

Miłośnicy klasycznych zegarków nurkowych mają szeroki wybór wśród modeli zegarków Orient, ponieważ te automatyczne zegarki do nurkowania wyglądają dokładnie tak jak zegarki do nurkowania powinny wyglądać; Z solidnymi świecącymi wskazówkami i indeksami oraz obrotową ramką do nurkowania, która ma specjalne ząbkowanie dla lepszego uchwytu.

Stylowe, eleganckie zegarki męskie i damskie

Jeśli chcesz wyglądać elegancko, szybko podejmiesz wybór stylowego zegarka wieczorowego. Seria Orient Bambino składa się z klasycznych zegarków, które błyszczą z całą skromnością. Niezależnie od tego, czy wybierzesz proste indeksy, czy (rzymskie) cyfry, te zegarki nigdy nie odwracają uwagi od tego, co ważne: Twojej osobowości. Lekko wypukłe szkło nadaje tym zegarkom dodatkowego akcentu retro.

Zegarki z fazami księżyca i widocznym mechanizmem

Kiedy wytwarzasz piękne mechanizmy zegarków, szkoda ukrywać je pod tarczą. Zegarki Open Heart marki Orient dają wgląd w samo serce zegarka. Jeszcze bardziej wyjątkowe są zegarki, które mają dodatkową funkcję z okienkiem faz księżyca. Aby było to możliwe, wymagany jest złożony i precyzyjny mechanizm - z unikalną funkcjonalnością, ale także po prostu piękny.

Orient Star: zegarki premium marki Orient

Orient Star to linia premium marki Orient od 1951 roku. Zegarki te zawierają mechanizm 46-F6 lub 46-F7. Dwa z najsłynniejszych na świecie mechanizmów, produkowane we własnym zakresie przez markę. Koperty zegarków Orient Star są polerowane w technice „Zaratsu” - specjalnej technice, w której metal jest polerowany w taki sposób, aby optymalnie odbijał światło. Rzemieślnikowi potrzeba lat, aby opanować tę technikę i widać do dokładnie po jednym rzucie oka na te modele zegarków!