Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Zegarki Calypso

Zegarki dla dzieci Calypso

Zegarki dziecięce Calypso są kolorowe, niedrogie i odpowiednie dla dzieci w wieku 3–10 lat. Uwzględniono także młode nastolatki: linia junior łączy w sobie solidną konstrukcję i technologię cyfrową. A linia SmarTime oferuje proste smartwatche, które nie tylko ładnie wyglądają, ale są wielofunkcyjne.

99 zegarki

Zegarki dla dzieci Calypso są tak samo wesołe i kolorowe jak muzyka Calypso. W kolekcji znajdują się zegarki dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Od prostych zegarków z wyraźnymi cyframi dla dzieci, które wciąż uczą się odczytywać godzinę, po fajne zegarki cyfrowe, a nawet proste smartwatche dla młodych nastolatków.

Jak używać zegarka Calypso

Specyfikacje (mechanizmu) większości zegarków Calypso na naszej stronie zawierają link do pobrania instrukcji.

Ustawianie czasu na cyfrowym zegarku Calypso

Na naszej stronie how to page znajdziesz wszystkie informacje na temat ustawiania zegarków cyfrowych.

Stosunek cena/jakość zegarków Calypso 

Zegarki Calypso mają doskonały stosunek ceny do jakości. Marka ta jest częścią Grupy Festina, co jest gwarancją, że zegarki nie tylko ładnie wyglądają, ale są również solidne i wyprodukowane według najnowszych standardów. Co więcej, przy tak dużej i niezawodnej spółce-matce zapewniona jest doskonała obsługa posprzedażowa.