Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Cluse zegarki

Cluse zegarki

The minimalist watches from Dutch watch brand Cluse are extremely popular all over the world. Especially with minimalism, attention to detail and finish is important which is what Cluse specializes in. Cluse watches are versatile and can be worn with all clothing styles: from casual to chic. Their wide collection with a choice of different shapes, sizes and colors of watches fits almost every wrist!

Popularne wyszukiwane hasła: Minuit, La Tetragone, Czarne, Mezczyzni, Damski, Triomphe, Boho Chic, Fluette, Gracieuse en Feroce.

73 zegarki

„Świat, w którym błyszczysz”. Cluse to młoda, holenderska marka, która szybko stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek zegarków na świecie. Koncentruje się na ambitnych kobietach na całym świecie. Tak silne ukierunkowanie sprawia, że Cluse wie dokładnie, czego chce ten typ kobiety - żadnych specjalnych wzorów, tylko minimalizm w najlepszym wydaniu. Ale Cluse ma teraz również w swojej kolekcji modele męskie. Idealnie zgodne z DNA Cluse i dostępne w szerokiej gamie kolorów i modeli.

Elegancki i minimalistyczny design

Zegarki damskie Cluse można rozpoznać po ich minimalistycznym i eleganckim wyglądzie, w którym nacisk kładzie się na jakość, styl, materiał, w przystępnej cenie. W ofercie są zegarki ze złotym lub srebrnym metalowym paskiem, a także czarnym lub brązowym skórzanym. Wolisz kwadratową kopertę zegarka, czy okrągłą? Szeroka gama zapewnia, że znajdzie się zegarek dla każego. Ponadto paski do zegarków Cluse można łatwo zmienić dzięki łatwemu do wyjęcia bolcowi i w ten sposób można dopasować zegarek do innej biżuterii lub stroju.

Dodatkowo, marka ma kilka modeli w kolekcji, takich jak La Bohème, Minuit, Vigoreux (dla mężczyzn) i La Roche, każdy z własnym stylem i wyglądem. Możesz rozpoznać kolekcję La Boheme po tarczy bez cyfr i ultracienkiej kopercie. Kolekcja La Roche znana jest z marmurowych tarcz wykonanych z prawdziwego kamienia naturalnego. Wreszcie męską kolekcję Vigoureux można rozpoznać po minimalistycznym, klasycznym, ale jednocześnie męskim designie. Mimo to zegarki są łatwe i lekkie w noszeniu. To charakteryzuje Cluse - elegancki, ponadczasowy i czysty styl z optymalną łatwością.