Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Cluse zegarki

Cluse zegarki

„Świat, w którym błyszczysz”. Cluse to młoda, holenderska marka, która szybko stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek zegarków na świecie. Koncentruje się na ambitnych kobietach na całym świecie. Tak silne ukierunkowanie sprawia, że Cluse wie dokładnie, czego chce ten typ kobiety - żadnych specjalnych wzorów, tylko minimalizm w najlepszym wydaniu. Ale Cluse ma teraz również w swojej kolekcji modele męskie. Idealnie zgodne z DNA Cluse i dostępne w szerokiej gamie kolorów i modeli.

Popularne wyszukiwane hasła: Minuit, La Tetragone, Czarne, Mezczyzni, Women, Aravis, Triomphe, Vigoreux en Boho Chic.

77 zegarki

Elegancki i minimalistyczny design

Zegarki damskie Cluse można rozpoznać po ich minimalistycznym i eleganckim wyglądzie, w którym nacisk kładzie się na jakość, styl, materiał, w przystępnej cenie. W ofercie są zegarki ze złotym lub srebrnym metalowym paskiem, a także czarnym lub brązowym skórzanym. Wolisz kwadratową kopertę zegarka, czy okrągłą? Szeroka gama zapewnia, że znajdzie się zegarek dla każego. Ponadto paski do zegarków Cluse można łatwo zmienić dzięki łatwemu do wyjęcia bolcowi i w ten sposób można dopasować zegarek do innej biżuterii lub stroju.

Dodatkowo, marka ma kilka modeli w kolekcji, takich jak La Bohème, Minuit, Vigoreux (dla mężczyzn) i La Roche, każdy z własnym stylem i wyglądem. Możesz rozpoznać kolekcję La Boheme po tarczy bez cyfr i ultracienkiej kopercie. Kolekcja La Roche znana jest z marmurowych tarcz wykonanych z prawdziwego kamienia naturalnego. Wreszcie męską kolekcję Vigoureux można rozpoznać po minimalistycznym, klasycznym, ale jednocześnie męskim designie. Mimo to zegarki są łatwe i lekkie w noszeniu. To charakteryzuje Cluse - elegancki, ponadczasowy i czysty styl z optymalną łatwością.

Kup zegarek na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online w markowych zegarkach, gdzie najważniejsza jest wyjątkowa obsługa i bycie ekspertem. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.