Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Seiko zegarki

Seiko jest jedną z najsłynniejszych marek zegarków na świecie, ponieważ ta japońska marka istnieje już od ponad 130 lat i produkuje godne zaufania zegarki dobrej jakości w szerokim zakresie modeli i cen. Od bardzo przystępnych cenowo do luksusowych, od klasycznyc do zaawansowanych technologicznie. Użyj filtrów wyszukiwania aby znaleźć swój idelany zegarek Seiko i przejrzeć kolekcje. 

184 zegarki

Historia Seiko

Historia zegarków Seiko jest opowieścią o innowacji. Dzięki nieprzerwanemu strumieniowi wiorących w branży innowacji przez dekady Seiko ustanowiło i utrzymało pozycję światowego lidera w technologii czasu. Wszystko rozpoczeło się w 1881 kiedy Kintarō Hattori otworzył sklep z zegarkami i biżuterią w regionie Ginza w Tokio. W 1892 rozpoczął produkcję zegarów pod nazwą Seikosha, co znaczy "Dom Wybornych Fachowców".

Pierwsze zegarki wyprodukowane pod nazwą Seiko zostały wypuszczone na rynek w 1924 roku. W 1969 roku Seiko wyrodukował Astron, pierwszy na świecie zegarek kwarcowy i pierwszy chronograf kwarcowy. Dzisiaj ta linia wciąż istnieje; ale teraz zaawansowane solarne zegarki GPS są najwyższym segmentem Seiko. Wszystkie zegarki Seiko są produkowane przez firmę.
 
Ze względu na unikalny styl i pochodzenie zegarki Seiko są bardoz popularne wśród kolekcjonerów: od serii Seiko 5 do zegarków do nurkowania (Monster).

Nasza kolekcja zegarków Seiko

Jako dodatek do klasycznej kolekcji damskich zegarkó Seiko i klasycznej sportowej kolekcji męskich zegarków i chronografów, mamy także ogromny wybór zegarków solarnych i kinetycznych.

Jako zegarkowy specjalista naturalnie mamy bardziej wyspecjalizowane i luskusowe linie zegarków takie jak Astron, Presage i Prospex, ale także niedrogie automatyczne zegarki z serii Seiko 5.

Kup zegarek Seiko online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 days na zmianę zdania i ewentualny bezpłatny zwrot swojego zakupu. Gwarantujemy bezpłątną wysyłkę zamówień powyżej 50 EUR/44 £. 

Chcesz być na bieżąco z nowościami dotyczącami zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter.