Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Seiko zegarki

Seiko jest jedną z najsłynniejszych marek zegarków na świecie, ponieważ ta japońska marka istnieje już od ponad 130 lat i produkuje godne zaufania zegarki dobrej jakości w szerokim zakresie modeli i cen. Od bardzo przystępnych cenowo do luksusowych, od klasycznyc do zaawansowanych technologicznie. Użyj filtrów wyszukiwania aby znaleźć swój idelany zegarek Seiko i przejrzeć kolekcje. 

167 zegarki

Historia Seiko

Historia zegarków Seiko jest opowieścią o innowacji. Dzięki nieprzerwanemu strumieniowi wiorących w branży innowacji przez dekady Seiko ustanowiło i utrzymało pozycję światowego lidera w technologii czasu. Wszystko rozpoczeło się w 1881 kiedy Kintarō Hattori otworzył sklep z zegarkami i biżuterią w regionie Ginza w Tokio. W 1892 rozpoczął produkcję zegarów pod nazwą Seikosha, co znaczy "Dom Wybornych Fachowców".

Pierwsze zegarki wyprodukowane pod nazwą Seiko zostały wypuszczone na rynek w 1924 roku. W 1969 roku Seiko wyrodukował Astron, pierwszy na świecie zegarek kwarcowy i pierwszy chronograf kwarcowy. Dzisiaj ta linia wciąż istnieje; ale teraz zaawansowane solarne zegarki GPS są najwyższym segmentem Seiko. Wszystkie zegarki Seiko są produkowane przez firmę.
 
Ze względu na unikalny styl i pochodzenie zegarki Seiko są bardoz popularne wśród kolekcjonerów: od serii Seiko 5 do zegarków do nurkowania (Monster).

Nasza kolekcja zegarków Seiko

Jako dodatek do klasycznej kolekcji damskich zegarkó Seiko i klasycznej sportowej kolekcji męskich zegarków i chronografów, mamy także ogromny wybór zegarków solarnych i kinetycznych.

Jako zegarkowy specjalista naturalnie mamy bardziej wyspecjalizowane i luskusowe linie zegarków takie jak Astron, Presage i Prospex, ale także niedrogie automatyczne zegarki z serii Seiko 5.