Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Jak zapłacić: metody płatności

nagłówek strony informacyjnej

Akceptujemy następujące metody płatności:

Zapłać kartą kredytową

Holland Watch Group akceptuje płatności kartami kredytowymi, w tym: Visa, MasterCard, American Express i wieloma innymi. Wspólnie z naszym dostawcą usług płatniczych Adyen staramy się akceptować jak najwięcej kart kredytowych wydanych lokalnie.

Wszystkie płatności kartami kredytowymi online obsługiwane są przez naszego dostawcę usług płatniczych, Adyen. Adyen  korzysta z najnowocześniejszego oprogramowania do bezpiecznego przetwarzania płatności kartą kredytową oraz do sprawdzania i weryfikowania danych w czasie rzeczywistym. Po weryfikacji danych udzielają autoryzacji do zrealizowania płatności. Adyen jest jedyną stroną, która ma dostęp do danych Twojej karty kredytowej. Żadna strona trzecia nie może zobaczyć Twoich danych, nawet my.

PayPal

PayPal to metoda płatności online, która umożliwia wykonywanie bezpiecznych transakcji finansowych przez internet. PayPal działa jako swego rodzaju bufor bezpieczeństwa. Nie musisz wypełniać żadnych danych karty kredytowej ani konta bankowego.

Klarna, zapłać później

Klarna to usługa bankowa obsługująca transakcje zakupów online, działająca w 45 krajach na całym świecie. Jeśli korzystasz z płatności przez tę usługę, możesz zapłacić (do 30 dni) później. Aby korzystać z Klarna, musisz otworzyć tam konto.

Google Pay

Google Pay to szybki i bezpieczny sposób płacenia za zakupy online. Po prostu dodaj skartę do konta Google i dokonaj płatności za pomocą kilku kliknięć. Nie musisz za każdym razem wpisywać danych karty!

Płać za pomocą Apple Pay

Holland Watch Group oferuje teraz również Apple Pay jako opcję płatności. Umożliwia bezpieczne przechowywanie i używanie karty kredytowej lub debetowej na urządzeniach Apple w celu dokonywania łatwych i bezdotykowych zakupów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy płatności na waszej stronie są bezpieczne?

Absolutnie! Nasz dostawca usług płatniczych jest jednym z wiodących dostawców oferujących w 100% bezpieczne środowisko płatnicze. Nasza usługa spełnia surowe wymagania bezpieczeństwa zgodnie ze standardem Payment Card Industry Data Security Standard oraz standardem PCI Point-to-Point Encryption dla bezpiecznych rozwiązań POS i mPOS.

Zmieniłem zdanie i chcę anulować płatność

Nasz Dział Logistyki działa bardzo szybko, ale jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby je anulować. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który chętnie Ci pomoże.

Mam problemy z zapłatą kartą kredytową.

Jest wiele powodów, dla których nie możesz dokonać płatności za pomocą karty kredytowej na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się ze swoim bankiem, ponieważ powinien on podać wszystkie szczegóły dotyczące odrzuconej transakcji.

Moja płatność kartą kredytową została zaakceptowana, ale moje zamówienie nie zostało przyjęte.

HWG używa oprogramowania do automatycznego wykrywania oszustw. Twoje zamówienie prawdopodobnie zostało oznaczone przez to oprogramowanie jako potencjalne oszustwo. Jeśli korzystasz z własnej karty kredytowej, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który chętnie Ci pomoże w dokończeniu zamówienia.

Chciałbym otrzymać fakturę

Nie ma problemu. Nie drukujemy faktur ze względu na środowisko. Pobierz fakturę na stronie obsługi zamówienia

Zwroty kosztów zawsze odbywają się w taki sam sposób jak oryginalna płatność. Oznacza to, że po zapłaceniu kartą kredytową zwrócimy pieniądze na tę samą kartę kredytową. Możesz znaleźć więcej informacji na stronie zwroty & wymiana.

Obsługa Klienta

Informacja

Płątność
Wysyłka
Gwarancja
Bezpieczne zamówienie
Kontact
Pytania i odpowiedzi
 

Instrukcje

Jak złożyć zamówienie
Wyznacz rozmiar nadgarstka
 

Kontact

Holland Watch Group B.V.
Willebrordusstraat 14
3037 TR, Rotterdam
Holandia
Telefon: +31 (0)85 489 20 10
E-mail: formularz kontaktowy