Jak zapłacić: metody płatności

nagłówek strony informacyjnej

Najczęściej zadawane pytania

Czy bezpiecznie jest płacić na waszej stronie?

Oczywiście! Nasz dostawca jest jednym z wiodących dostawców usług płatniczych oferując w 100% bezpieczne środowisko płatnicze. Nasza usługa spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa dla kart Visa i MasterCard zgodnie ze standardem bezpieczeństwa danych w zakresie kart płatniczych (PCI DSS) oraz standardem szyfrowania PCI Point-to-Point (P2PE)  dla bezpiecznych rozwiązań POS i mPOS. Oba certyfikaty PCI są dowodem bezpieczeństwa technicznego i organizacyjnego firmy Computop.

Zmieniłem zdanie i chciałbym anulować płatność.

Nasz dział logistyki działa bardzo szybko, ale jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby je anulować. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który chętnie Ci pomoże.

Mam problem z płatnością moją kartą kredytową.

Jest wiele powodów, dla których nie możesz dokonać płatności za pomocą karty kredytowej na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się ze swoim bankiem, ponieważ powinien on podać wszystkie szczegóły dotyczące odrzuconej transakcji i pomóc Ci ją zrealizować.

Chciałbym otrzymać fakturę.

Nie ma problemu. Nie drukujemy faktur ze względu na środowisko. Pobierz fakturę na stronie obsługi zamówienia

Płatność moją kartą kredytową powiodła się, ale zamówienie nie zostało zaakceptowane.

HWG współpracuje z oprogramowaniem do automatycznego wykrywania oszustw. Twoje zamówienie prawdopodobnie zostało oznaczone przez to oprogramowanie jako potencjalne oszustwo. Jeśli korzystasz z własnej karty kredytowej, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który chętnie Ci pomoże.

W jaki sposób otrzymam zwrot pieniędzy?

Zwroty kosztów zawsze odbywają się w taki sam sposób jak oryginalna płatność. Oznacza to, że po zapłaceniu kartą kredytową zwrócimy pieniądze na tę samą kartę kredytową. Możesz znaleźć więcej informacji na stronie zwroty & wymiana.

 
lijn
 

Obsługa Klienta

Informacja

Płątność
Wysyłka
Gwarancja
Bezpieczne zamówienie
Kontact
Pytania i odpowiedzi
 

Instrukcje

Jak złożyć zamówienie
Wyznacz rozmiar nadgarstka
 

Kontact

Holland Watch Group B.V.
Willebrordusstraat 14
3037 TR, Rotterdam
Holandia

Telefon: +31 (0)85 489 20 10
E-mail: formularz kontaktowy

Zapłać kartą kredytową

Zamówienia opłacone kartą kredytową zostaną wysłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).
Masters In Time  akceptuje następujące karty kredytowe: Visa, MasterCard i American Express. Nasz dostawca usług płatniczych, Computop, wykorzystuje najnowocześniejsze oprogramowanie do bezpiecznego przetwarzania płatności kartą kredytową. Na stronie płatności kartą kredytową wypełniasz jej dane. Computop sprawdza Twoje dane w banku w czasie rzeczywistym i dopiero po zweryfikowaniu danych udzieli autoryzacji. Computop jest jedyną stroną, która ma dostęp do danych karty kredytowej. Żadna strona trzecia nie może zobaczyć Twoich danych, nawet my.

PayPal

PayPal to metoda płatności online, która umożliwia wykonywanie bezpiecznych transakcji finansowych przez internet. PayPal działa jako swego rodzaju bufor bezpieczeństwa. Nie musisz wypełniać żadnych danych karty kredytowej ani konta bankowego.