Paski do zegarków

Znajdź swój pasek do zegarka

Szukasz nowego paska do zegarka? Przejdź te proste kroki i znajdź pasek, którego szukasz!

 
Popularne marki
 
Jak

Zmiana paska do zegarka

Kupiłeś nowy pasek? Przejrzyj tę stronę i zobacz jak łatwo można go zmienić!

Więcej >

Dopasuj bransoletę do zegarka

Czy chcesz dopasować swoją metalową bransoletę? Skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi! Przejrzyj tę stronę i zobacz jak to działa!

Więcej >

 
Twoje korzyści
  • 100% oryginalne markowe paski do zegarków
  • Wyjątkowa niezawodna wyszukiwarka pasków
  • Szeroki wybór dostępnych pasków do zegarków
 
Wszystkie marki

Wyobraź sobie. Już od jakiegoś czasu masz swój idealny zegarek, ale jego pasek już się zużył i trzeba go wymienić. A może wolisz metalową bransoletę zamiast skórzanego paska? Obecnie bardzo łatwo jest zmienić swój stary zegarek w zegarek wyglądający na nowiutki w ciągu kilku minut - kupując nowy pasek. Dzięki innowacyjnym systemom możesz go zmienić samodzielnie szybko i bez żadnego problemu.

Szeroki wybór pasków do zegarków

Wolisz pasek całkowicie inny, czy raczej starą, znajomą wersję? Na Masters In Time masz szeroki wybór oryginalnych pasków. Z ponad 35,000 dostępnymi sztukami, szanse, że znajdziesz pasujący do Twojego zegarka i Twoich potrzeb. Na przykład, w naszej kolekcji pasków do zegarków są różne marki takie jak Daniel Wellington, FossilSeiko i Tissot.

Oferujemy również uniwersalne paski do zegarków. Należy pamiętać, że uniwersalny pasek pasuje tylko do zegarka z „prostym mocowaniem”. Ten typ paska można rozpoznać po jego końcu (prosty) lub po sposobie, w jaki jest przymocowany do koperty (z pewną przestrzenią między nimi) - patrz zdjęcia poniżej. Gdy zegarek ma proste mocowanie paska, można znaleźć idealny pasek opierając się na szerokości uchwytu (patrz rysunek poniżej). Jeśli Twój zegarek nie ma prostego mocowania, polecamy wybór paska takiego jak marka zegarka.

Proste mocowanie paska
Proste mocowanie paska
Brak prostego mocowania paska
Brak prostego mocowania paska
Szerokość uchwytu
Szerokość uchwytu

Pomagamy znaleźć i zmienić Twój idealny pasek do zegarka

Już się czujesz niepewnie? Nic się nie bój, jesteśmy tu by Ci pomów. Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszej wyszukiwarce pasków i bardzo łatwo znajdź swój idealny pasek do zegarka. Obawiasz się, że wymiana paska to nie Twoja mocna strona? Na tej stronie, przerowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces.