Paski do każdego zegarka

Popularne marki

Nasze marki pasków do zegarków są dostarczane z bezpłatnym narzędziem do wymiany paska i - jeśli to konieczne - ze standardowymi szpilkami.

Uniwersalne paski do zegarków

Nasze uniwersalne paski dostarczamy razem z bezpłatnym narzędziem do wymiany paska i standardowymi bolcami.Uniwersalne paski do zegarków wszystkich marek

Morellato oferuje kolekcję uniwersalnych pasków do zegarków. Termin "uniwersalny" nie oznacza, że paski pasują do każdego modelu zegarka. Przede wszystkim Twój zegarek musi mieć "połączenie na prosty uchwyt". Jeśli masz taki zegarek, możesz zmierzyć odległość pomiędzy uchwytami, aby określić rozmiar paska i już możesz zacząć szukać poszukiwania paska w odpowiednim rozmiarze.
Dla zegarków o specjalnej konstrukcji uchwytujedynym rozwiązaniem jest zakup paska tej samej marki. Poniższe ilustracje pokazują, które typy uchwytów są odpowiednie dla uniwersalnych pasków, a które nie są.

Visual
Visual


Jak wymienić pasek do zegarka

Kiedy otrzymasz nowy pasek trzeba będzie go założyć. Najpierw jednak musisz zdjąć stary. Włóż rozwidlony koniec dostarczonego z paskiem narzędzia w szczelinę między paskiem a uchwytem. Delikatnie naciśnij w lewą stronę, aby wysunąć sprężynowy bolec. Pociągnij pasek lekko do dołu, aby go odłączyć. Powtórz z drugiej strony. Następnie zdejmij bolce ze starego paska i ponownie użyj, aby założyć nowy. Aby to zrobić, przesuń prowadnice sprężyn w nowym pasku i dociśnij je tak, aby były na środku. Przy pomocy narzędzia  naciśnij jeden koniec paska, który następnie wsunie się do uchwytu. Powtórz to na drugim końcu zegarka. Poniższy rysunek ilustruje ten proces. Wymiana paska jest stosunkowo prosta; czasami jednak może sprawić nieco kłopotów.

Visual

Masz problemy z zdjęciem/założeniem paska do zegarka?

Jeśli nie możesz zdjąć starego paska i założyć nowego, odwiedź jeden z naszych sklepów w Rotterdamie lub Bredzie. Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy. Jeśli mieszkasz daleko od tych miast, zalecamy odwiedzenie lokalnego jubilera, któy za niewielką opłatą wymieni Ci pasek.