Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Timberland zegarki

Timberland zegarki

Zegarki Timberland mierzą w ludzi, którzy czepią przyjemność z życia w terenie. Zakorzeniona w długiej tradycji rzemiosła obuwniczego, marka słynie ze swoich wytrzymałych skórzanych butów, tak kochanych zarówno przez typy terenowe, jaki miejskich hiphopowców. Zegarki Timberland odzwierciedlają to dziedzictwo: silne, praktyczne, wysokiej jakości i produkowane z etycznymn podejściem do ludzi i środowiska. Zegarki Timberland są kawałkiem amerykańskich terenów na twoim nadgarstku.

74 zegarki