Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Timberland zegarki

Timberland zegarki

Zegarki Timberland mierzą w ludzi, którzy czepią przyjemność z życia w terenie. Zakorzeniona w długiej tradycji rzemiosła obuwniczego, marka słynie ze swoich wytrzymałych skórzanych butów, tak kochanych zarówno przez typy terenowe, jaki miejskich hiphopowców. Zegarki Timberland odzwierciedlają to dziedzictwo: silne, praktyczne, wysokiej jakości i produkowane z etycznymn podejściem do ludzi i środowiska. Zegarki Timberland są kawałkiem amerykańskich terenów na twoim nadgarstku.

94 zegarki

Męskie zegarki Timberland 

Męskie i damskie zegarki Timberland łączą nowoczesną stylistykę z klasycznymi kolorami ziemi i kultowymi motywami Timberland, takimi jak słynne logo drzewa. Ukazanie genezy marki, pierwotnie produkującej obuwie i odzież (roboczą), czyli outdoorowego stylu życia z miejskim zacięciem. Timberland jest najbardziej znany z 6-calowych wodoodpornych butów premium wykonanych z żółtej licowej skóry nubukowej, która jest również skórą najczęściej używaną do produkcji pasków do zegarków Timberland. Oznacza to, że zegarek będzie Ci idealnie pasował do butów…

A jeśli znudził Ci się pasek zegarka Timberland, zapoznaj się z naszą obszerną kolekcją pasków i bransolet Timberland bands and bracelets. Ponieważ większość zegarków Timberland ma proste mocowanie paska, będziesz mógł wymieniać paski, aby idealnie pasowały do Twojego preferowanego stylu.

Cena zegarków Timberland 

Ceny zegarków Timberland wahają się od nieco poniżej 100 EUR za analogowy zegarek kwarcowy do 250 EUR za cyfrowy lub analogowy chronograf. Aby zobaczyć zegarki Timberland w konkurencyjnych cenach, sprawdź naszą stronę watch outlet.

Timberland boot

Klasyczne wodoodporne buty Timberland