Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
20mm

Paski 20 mm

Czy twój ulubiony zegarek wygląda na zużyty i wymaga wymiany? Czy jesteś zmęczony wyglądem swojego paska i jesteś gotowy na coś nowego? Jeśli szukasz paska z o szerokości uchwytów 20 mm, bez wątpienia znajdziesz coś na tej stronie. Tutaj znajdziesz naszą pełną ofertę.
Szerokość uchwytów paska zegarka jest równa odległości między uchwytami koperty - innymi słowy, wewnętrzna szerokość między występami (gdzie pasuje pasek zegarka). Paski o szerokości uchwytów 20 mm są dostępne w różnych kolorach i materiałach, różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć. W Mastersintime.pl znajdziesz paski do zegarków 20 mm wykonane zarówno ze stali, jak i skóry, z zapięciem Milanese lub klamrą, marek takich jak Fossil i Seiko. To sprawia, że istnieje odpowiedni pasek na każde życzenie i zegarek.

Nie widzisz lasu bo drzewa zasłaniają? Nie panikuj, we az przyjemnością pomożemy. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w naszej wyszukiwarce pasków i znajdź idealny pasek do zegarka szybko i bezproblemowo.

3932 paski do zegarków

Zmiana paska na własną rękę

Zmiana paska samemu jest bardzo łatwa. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz będziesz mieć na ręce nowiutki zegarek.

Kup pasek do zegarka 20 mm online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko w 100% oryginalne markowe metalowe paski do zegarków. I to nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroki wybór zapewni, że z pewnością znajdziesz idealny model dla Ciebie.