Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Lorus zegarki

Lorus zegarki

Kolekcja zegarków Lorus jest dostępna dla wszystkich, a ceny zaczynają się od 21,95 EUR! Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego damskiego zegarka, nowoczesnego cyfrowego zegarka męskiego czy wytrzymałego zegarka dziecięcego; kolekcja zegarków Lorus ma to wszystko!

Popularne wyszukiwane hasła: Dzieci, Damskie en Meskie.

223 zegarki

Technologia premium

W 1982 roku Seiko Watch Corporation wprowadziło na rynek markę Lorus razem z istniejącymi markami Pulsar i Seiko. Celem było stworzenie linii niedrogich zegarków, w których niskie ceny nie wpłynęłyby negatywnie na styl, jakość czy technologię. Lorus - jako część rodziny Seiko - czerpie korzyści z technicznych innowacji  firm-matek, dzięki czemu kolekcja zegarków Lorus jest niezwykle obszerna i niedroga.

Nasza kolekcja zegarków Lorus

Nasza kolekcja zegarków Lorus podzielona jest na trzy kategorie: zegarki męskie, damskie i zegarki chrildren. Wszystkie zegarki Lorus zawierają wysokiej jakości rmechanizmy Seiko z dwuletnią gwarancją.
Kolekcja zegarków Lorus jest zróżnicowana tak pod względem stylu, jak i ceny.

Zegarki damskie Lorus są klasyczne i neutralne w stylu i kolorach, są idealne do noszenia na co dzień. Ułatwia to połączenie zegarka ze srebrną lub złotą biżuterią na wieczorne wyjścia.

Kolekcja męskich zegarków Lorus zawiera różne modele od klasycznych zegarków męskich do cyfrowych zegarków z żywicy i nowoczesnych sportowych chronografów. Srednica zegarków w kolekcja męska waha się od 37 do 50 mm, dzięki czemu są atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych, kształtów i rozmiarów.

Wielkim krokiem w życiu dziecka jest nauka odczytywania czasu. Czy można lepiej oznaczyć tę okazję niż dorośle wyglądającym zegarkiem? Kolekcja Lorus dla dzieci ma wyraźnie czytelne tarcze z cyframi arabskimi lub podstawowy wyświetlacz cyfrowy. Silikonowe paski są wytrzymałe oraz wodo i plamoodporne, dzięki czemu zegarki te są idealnymi towarzyszami zabaw.

Kup zegarek Lorus online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.