Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

GPS watches

2 zegarki

Jak działa zegarek z GPS? 

Zegarek z GPS automatycznie określa dokładny czas i miejsce, w którym znajduje się użytkownik, nawiązując kontakt z jednym lub kilkoma satelitami GPS na orbicie okołoziemskiej. Te satelity zawierają bardzo dokładne zegary atomowe, które wysyłają sygnał. Czas potrzebny na dotarcie tego sygnału do zegarka określa jego lokalizację.

 

Które marki zegarków mają GPS? 

M.in. marki Citizen Seiko produkują zegarki GPS. Marki te przodowały w rozwoju GPS do zegarków. Na przykład linia Citizen Promaster Satellite Wave i legendarny Seiko Astron.
Większość zegarków zawierających GPS to oczywiście smartwatche. Na przykład smartwatche marek Fossil Michael Kors

 

Zegarek Garmin z GPS 

Smartwatche firmy Garmin to najpopularniejsze zegarki z GPS w naszej ofercie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Garmin jest pierwotnie firmą produkującą sprzęt do nawigacji GPS i wykorzystał te lata doświadczenia i innowacje w swoich zegarkach, które należą do najlepszych zegarków GPS w tej chwili.

W kolekcji zegarkówGarmin watch collection znajdziesz wysoce zaawansowane zegarki sportowe z autonomicznym GPS i wszelkiego rodzaju mapami, na przykład pól golfowych i rozbudowanymi funkcjami dla najróżniejszych dyscyplin sportowych.
Oprócz tego Garmin produkuje również zegarki z funkcjami taktycznymi (dla wojska), informacjami o trasie, śledzeniem na żywo i wieloma innymi.

Kup zegarek GPS online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.